Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_HcVy

Perfekcyjna obsługa!

Sklep bardzo dobrze zatowarowany, posiada podjazd dla wózków co jest bardzo dużym ułatwieniem. Półki oznaczone cenami i aktualnymi promocjami. Zawsze znajdę poszukiwany towar, a jeśli mam problem ze znalezieniem Panie z chęcią mi pomagają. Dostawy świeżego towaru są codziennie, przez co mogę liczyć na dobry jakościowo produkt. Zawsze jest porządek mimo sporego ruchu. Dużym plusem dla mieszkańców jest postawiona przed wejściem stacja naprawy rowerów. Gdy czegoś braknie w mojej kuchni i potrzebuję produktu na cito, zawsze znajdę to w tym sklepie!

Szybka i fachowa pomoc!

Do punktu zgłosiłam się w celu wymiany niedziałającego sprzętu. Wcześniej ustaliłam warunki reklamacji przez telefon, co było dla mnie dużym ułatwieniem. Obsługa bardzo miła i kompetentna, mimo sporego ruchu wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Sklep posiada bardzo duży asortyment, więc łatwo o możliwość wyboru. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktów, wybierz się do M1, otrzymasz niezbędne wskazówki na temat danych preparatów i sprzętu. Serdecznie zachęcam!

Super obsługa i super jakość!

Na wejściu przywitała nas Pani kelnerka i pozwoliła wybrać nam stolik. Przyniosła karty i dała nam chwilkę czasu, abyśmy mogli spojrzeć na kartę. Po kilku minutach zapytała czy życzymy sobie coś do picia, wybraliśmy zimne napoje i ciemne piwo. W międzyczasie wybraliśmy dania główne, na nasze pytania Pani odpowiadała ze spokojem i bardzo ciekawie, doradziła nam kilka pozycji z menu i za jej namową wybraliśmy pizze. Pizza była idealna! Cienkie ciasto, wysokiej jakości dodatki, idealnie wypieczona. Doradztwo Pani kelnerki oceniamy na wysokim poziomie, a jedzenie i klimat restauracji na najwyższym z możliwych. Polecam całym sercem!

Pełen profesjonalizm!

Apteka czysta i zadbana. Na półkach pełen asortyment, oznaczonymi czytelnymi kategoriami. Pani mnie miło przywitała i zaprosiła do okienka. Poprosiłam o leki na przeziębienie, Pani farmaceutka zapytała się jakie mam objawy i przeprowadziła ze mną wywiad. Na koniec rozmowy wskazała jak mam dane leki stosować i życzyła miłego dnia. Czułam się zaopiekowana i wiem, że wybrane przez Panią leki mi pomogą. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i szeroki asortyment, zarówno leków jak i dermokosmetyków.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem