Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Hl4C

Obsługa miła i ...

Obsługa miła i pomocna. Kilkukrotnie po podjechaniu do dystrybutora Pan z obsługi zaproponował, pomoc przy tankowaniu. Raz, sam z siebie umył też szybę przednią-biorąc pod uwagę jej stan pewnie nie mógł na nią patrzeć :D Jeden z odkurzaczy wadliwy, delikatnie się rozpada. Myjnia super i w dobrej cenie szkoda tylko, że czekając na koniec mycia stoi się pod chmurką - ani daszku, ani ławeczki - na jesień czy w zimie będzie słabo. Dostępny płyn do dezynfekcji niestety obsługa bez maseczek.

Sklep raczej czysty ...

Sklep raczej czysty i dobrze zatowarowany. Niestety ostatnio często zdarzają się nadpsute owoce i warzywa które nie są na bieżąco usuwane z sali sprzedaży. Zakupy robię przeważnie po pracy, około godz.17 więc wygląda na to, że pracownicy w ciągu dnia nie bywają w tej części sklepu albo jest im wszystko. Zawsze miła obsługa na dziale mięsnym. Raczej wszyscy noszą maseczki. Panie na kasie często w mało estetycznych tipsach-szponach.

Sklep czysty i ...

Sklep czysty i dobrze zaopatrzony. Obsługa zawsze dostępna i chętna do pomocy. Zawsze przy kasie jestem informowana o ewentualnej promocji na artykuł który akurat kupuję, zawsze Pani pyta o aplikację żabki. Czasami zdarza się, że Panie z obsługi nie mają maseczki i za to jedyny minus.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem