Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_I7MR

Uprzejmosc w kazdym calu

Polecam sklep ze wzgledu na panie sprzedające. Nie było problemu z pomocą przy szukaniu numeru. Panie także polecają ciekawe rzeczy przy kasie wyjaśniając dlaczego wsrto ke kupić, a nie tylko "wciskając" dla większej sprzedaży. Lubię tam kupować, gdyż niegdy nie ma problemów ze znalezieniem odpowiednich butów.

Ocena z dnia: 13.05.2019
CCC Oddział

Duży wybór

Duży wybór przeróznych produktów, często są promocje, jest w czym wybierać.

Bardzo miła obsługa

Obsługa bardzo cierpliwa, pani przy kasie bardzo uprzejma, nie pogania ale liczy wszystko spokojnie, słuzy także radą dla osób które pierwszys raz są w sklepie i nie mogą znaleźć potzrabnych produktów.

Ocena z dnia: 16.03.2019
Stokrotka Oddział

Niemiła obsługa

Panie przy kasie sa nieuprzejme, choć tylko szybko zaliczyć kolejnego klienta. W sklepie bardzo czesto zdarza się, że widnieja inne ceny produktów, a inne są na paragonie.

Duży wybór

W sklepie jest zawsze mnóstwo towaru, nie ma pustych półek, warzywa i owoce są świeże. Widać że pracownucy dbają o wygląd i jakość wykładanych produktów.

Niski standard

W sklepie brakuje produktów, puste półki z żywnością, kosmetykami i warzywami. Obsługa niemiła, zazyczaj otwarta jedna kasa, reszte klientów kieruje sie do kas samoobslugowych aby pracownicy mieli mniej pracy. Nie polecam, w porównaniu do innych sklepów bardzo niski standard.

Miła obsługa

W sklepie obsługują miłe panie, rozumiejące klienta. Szczególnie dobrze doradzaja panie na stanowisku mięsnym, szybko i konkretnie.

Szybka obsługa

Panie bardzo szybko obsługują, w razie potrzeby otwierana jest kolejna kasa. Zawsze można zapytać o potrzebne produkty i uzyska się wskazówki, gdzie produkt sie znajduje.

Szybka obsługa

Polecam sklep ze względu na jakość i szybkość obsługi. Panie zawsze wskażą produkty, doradzą. Przy kasie zazwyczaj nie ma długiej kolejki, klienci są sprawnie obsługiwani.

Doskonała obsługa

W sklepie jest różnorodny wybór towarów. Obsługa jest bardzo uprzejma, zawsze pomoże. Jedynym problemem są duże kolejki w godzinach popołudniowych. Warzywa i owoce są zawsze świeże, jet duży wybór produktów mrożonych i pakowanych. W sklepie jest zawsze czysto, a produkty uporządkowane.

Doskonałe produkty

W Deliktesach znajdę zawsze świeże i dobrej jakości produkty. Dodatkowo czesto są różne promocje, o których szybko dowiaduję się dzięki gazetkom. Obsługa jest bardzo uprzejma, gotowa pomóc w każdej sytuacji. Dodatkowym plusem jest karta lojalnościwa Delikarta, która pozwala zaoszczędzić na zakupach.

Ocena z dnia: 13.12.2018
Delikatesy Centrum Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem