Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_IC2K

Towar zakupiony z ...

Towar zakupiony z express dostawa dnia 28.10.2021 miał być dostarczony w tym samym dniu w godz. 18-22 niestety nie został dostarczony. Usługa jaką oferuje euro agd nie istnieje i firma celowo wprowadza w błąd klientów aby kupowali towar z expressową dostawą przez kuriera X-Press Couriers Sp. z o.o. Firma kurierska nie dostarczyła przez 8 dni mego zakupionego i opłaconego towaru. Na infolinii euro agd brak pomocy, zbywają klienta ciągłymi formułkami ze zostało zgłoszone i trzeba CZEKAĆ, NA CO >>>??NA ZBAWIENIE CHYBA!! dzwoniłem przez 7 dni na ich infolinie za każdym razem inny konsultant obiecywał ze dostawa będzie na już i co? zero paczki. Firma X-Press Couriers Sp. z o.o. nie świadczy usługi z dostawa express brak kontaktu z infolinia i zero pomocy klient został sam sobie. Kupiłeś twoja sporawa, tak firma euro agd dba o klienta. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI KORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI I ZAKUPÓW W TEJ FIRMIE!!! Musiałem jechać aż 40 km osobiście na ulice mineralna 15A Warszawa do siedziby firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. i odebrać osobiście mój towar i to jest usługa expressowej dostawy w firmie euro agd. Nie smak pozostanie mi na długo i na pewno nie zakupie nic więcej od tej firmy a wam NIE POLECAM ROBIC TAM JAKICH KOLWIOEK ZAKUPÓW!!

Ocena z dnia: 06.11.2021
RTV EURO AGD Kontakt online

Opłaciłem zamówienie kurier ...

Opłaciłem zamówienie kurier ekspress max do 2h miałem otrzymać zamówiony towar po trzech godzinach pani dzwoni ze anuluje zamówienie, bo nie ma kuriera który je dostarczy brak słów... zwrot pieniędzy mam dostać dopiero do 14 dni super firma obraca kasa i ma z tego super dochód! Nie kupujcie online bo stracicie kasę!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Ocena z dnia: 21.10.2021
Hebe Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem