Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ItgK

Mogłoby być lepiej

Panie przt kasach bardzo miłe, ale za każdym razem, gdy tam jestem, nie czuję komfortu zakupów. A mianowicie palety z towarem zajmują połowę alejki i nie da się swobodnie przejechać dużym wózkiem. Często wolę pojechać do innej Biedronki niż okrążać połowę sklepu, żeby kupić produkt, który mnie interesuje. Dzisiaj np. nie było mowy, żeby przecisnąć się do lodówki z mięsem, ponieważ nie dość, że zablokowana alejka towarem, to jeszcze dwie Panie wykładające owe mięso, nie raczyły zrobić miejsca i lekko się przesunąć. Nie wiem czy wrócę ponownie.

Super!

Zawsze czysto, pomocny personel. Bardzo lubię jeździć tam na zakupy. Każdy znajdzie coś dla siebie, a produkty zrobi w miłej atmosferze.

Uwielbiam!

Mimo, że w swoim mieście mam lidla, to z chęcią jeżdżę na zakupy do Trzebini. Miły i uprzejmy personel i zawsze czysto. Serdecznie polecam!

Polecam zmienić pracowników.

Nieuprzejmi pracownicy zamiast chęci pozyskiwania klientów, to odstraszają. Nie dość, że nie potrafią pomóc, to jeszcze bezczelnie zadają pytanie, czy przyszłam na zakupy, czy na spacer. Więcej tam nie pójdę.

Mogłoby być lepiej

Czysto, ale niestety obsługa nie zawsze jest pomocna i miła. Mam wrażenie, że Panie wolą rozmawiać między sobą na prywatne tematy niż pomóc klientowi.

Polecam! Najlepsza obsługa!

Najlepszy sklep tej sieci w Chrzanowie! Zawsze czysto, produkty na wyciągnięcie ręki. Pracownicy zawsze pomocni i sympatyczni. Czyste wózki i koszyki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem