Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_JAFX

Supr

W drogeri Douglas jest bardzo czysto. Obsługa zainteresowana wchodzącym klientem, fachowa i profesjonalna obsługa klienta. Towar na półkach bardzo widoczny , poukładany synchronicznie,. Cent towaru widoczne etykiety. Obsługa doradza do potrzeb klienta. Zakupiony towar przy kasie jest bardzo ładnie pakowany.

Supr

W sklepie jest bardzo czysto i miła atmosfera. Towar poukładany i widoczne jest z daleka działy . Atrakcyjne ceny i promocje. Obsługa przy kasie bardzo pomocna i kompetentna w wykonaniu swoich obowiązków. Na terenie sklepu brak obsługi do pomocy i informacji , tylko i wyłącznie przy kasie. Odbiór zamówionego towaru przez internet ( paczka) jest bardzo sprawna. Czas oczekiwania w kolejce do kasy średni. Przy kasie jest klien informowany o założeniu karty stałego klienta.

Słabo

Obsługa na sali pomocna, miłe Panie. Na sali czysto. Towar przejrzysty, ceny dostępne, dużo promocji. Przy kasach długi czas oczekiwania, nie ma przy kasię miejsca na rozłożenie zakupionego towaru i odłożenie koszyka. Kierownictwo nie miłe , zdawkowe odpowiedzi na zadane pytania. Zdaża się , że produkt jest w promocji , a przy kasie nabijana jest cena inna, nie promocyjna.

Średnia

W sklepie Biedronka panuje nieład , asortyment porozrzucany , nie ma etykietek z cenami towaru. W towarze zdaża się przeterminowana data ważności. Długie kolejki do kasy. Obsługa przyjemna . Na sali jest brudna podłoga. Czytnik cen jest mało widoczny.

Supr

Super obsługa, na sali jest czysto wręcz pachnąco. Panie z obsługi są bardzo pomocne , posiadają dużą wiedzę na temat sprzedawanego asortymentu i celnie doradzają klientom. Ceny towaru bardzo przystępne , dużo promocji . Nie mam jakich kolwiek zastrzeżeń.

Dobra

W sklepie Netto jest szeroka gama produktów, produkty poukładane przejżyście. Na sali jest czysto, towar sprawdzany pod względem daty ważności. Pomocna obsługa , ale zbyt długi czas oczekiwania do kasy

Ocena z dnia: 04.02.2019
NETTO Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem