Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Jkvo

Miła obsługa

Jak tylko weszłam do drogerii od razu ekspedientka przywitała mnie zwrotem grzecznościowym " dzień dobry". Obsługa sklepu ubrana stosownie do wykonywanego stanowiska. W sklepie było czysto, ceny klarowne, wiadomo co ile kosztuje. Ogólnie nie mam zastrzeżeń :)

Ok

Pojechałam do Bricomarche z zamiarem kupna umywalki z szafką. Poprosiłam Pana o pomoc w wyborze baterii. Obsługa sklepu była ubrana zgodnie z obowiązującymi zasadami. Pan, który pomagał dobierać baterie do umywalki bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, doradził które będą odpowiedni, a ktore nie koniecznie. Po wybraniu baterii szukaliśmy kolejnego elementu, ale nie było tego na sklepie. Pan zaproponował inne rozwiązanie. W sklepie utrzymany ogólny porządek. Przy kasie nie było akurat kolejki. Kasjerka miła, uśmiechnięta.

Miła obsługa

Jak tylko weszlam do sklepu -Pani ekspedientka przywitała mnie zwrotem grzecznościowym " dzień dobry", kiedy chwilę już chodziłam po sklepie szukajac odpowiednich butów dla siebie, podeszla do mnie i zapytała czy w czymś pomóc. Pani była ubrana stosownie do wykonywanego stanowiska. Miła, uśmiechnięta. Sklep wyglądal na czysty, ceny czytelne. Przy kasie przede mną była jedna osoba. Czekałam dosłownie 3 minutki.

Ok

Stałam w kolejce jako 3 osoba. Czas oczekiwnia do kasy około 7 minut. Ekspedientka ubrana stosownie do stanowiska, zaproponowała dodatkowe produkty. Jednak minus za brak nawiązania kontaktu wzrokoweho z klientem oraz uśmiechu. Stanowisko pracy czyste.

Szybka obsługa

Bez problemu znalazłam wolny stolik. Stolik był czysty, po chwili pojawiła się kolnerka, przyjęła zamówienie. Jedzenie dostałam już po około 10 minutach. Było smaczne. Obsługa restauracji była ubrana odpowiednio do wykonywanego stanowiska. Kelnerki były uśmiechnięte i uprzejme.

Miła ekspedientka

Pani uśmiechnięta, pomimo widocznego zmęczenia. Użyła zwrotów grzecznościowy tj " dzień dobry" " do widzenia". Ubrana zgodnie z wymogami. W kolejce czekałam około 5 minut. Przede mną były dwie osoby z niewielkimi zakupami. Stanowisko pracy było czyste.

Bardzo pozytywnie :)

Pani uśmiechnięta, miła przywitała mnie zwrotem grzecznościowym " dzień dobry". Ubrana elegancko, stosownie do wykonywanego stanowiska. Akurat nie było kolejki - czas obsługi krótki. Stanowisko pracy czyste. Po zakończeniu obsługi klienta, Pani powiedziała " do widzenia. Było otwarte tylko jedno stanowisko. Wszystkie te, które były nieczynne miały czytelny komunikat, aby przejść do stanowiska obok.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem