Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_JzV3

Najlepsza cena

Na stacji Carrefour są najniższe ceny za paliwo w Łodzi. Po za tym jest bardzo miła obsługa. Samochód na tym paliwie pracuje bardzo równo i ma odpowiednią moc.

Największy wybór w Łodzi

Jest to największy i najlepej prosperujacy Carrefour w Łodzi. Zawsze są w nim najlepsze promocje i okazję cenowe, a produkty są świeże i smaczne.

Najszybsze zakupy w mieście!

Sklep ten zatrudnia świetnych specjalistów, którzy zawszę są mili i uśmiechnięci. Sklep jest bardzo czysty i zachęca do robienia zakupów. Dzięki świetnej obsłudze nigdy nie ma kolejek do kasy przez co zakupy tam to czysta przyjemność.

Najlepsza obsługa w mieście!

Personel stacji bardzo kulturalny i miły. Obsługujący mnie kasjer bardzo sprawnie i rzetelnie wykonywał swoją pracę. Miejsce bardzo czyste i zachęcające do odwiedzin. Stacja posiada ogromną różnorodność produktów od przekąsek do części samochodowych przez dania ciepłe. Dzięki wykwalifikowanej załodze zakupy trwają krótko i nie występują kolejki do kasy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem