Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_LgQF

słabo

Działać działa ale brak aktualizacji od soboty , szkoda.

Ocena z dnia: 04.03.2020
Zalukaj.tv Kontakt online

Super

Już jest zalukaj !!! Oby jak najdłużej!!!

Ocena z dnia: 29.02.2020
Zalukaj.tv Kontakt online

Fatalnie

Ta strona nie odpowiada za problemy z zalukaj. Rozumiem, ale z zalukaj nie ma innej formy kontaktu.Udał2 mu się wysłać przed tą awarią dwa maile z zapytaniem o koszty konta vip. Nie było odpowiedzi. Gdzie mamy w takim bądź razie zadawać pytania ? Widzę że inni użytkownicy mają ten sam problem .

Ocena z dnia: 27.02.2020
Zalukaj.tv Kontakt online

słabo

Nie mogę wejsc od dwoch dni na VIP. Np. W środę przy opcji zakupu bylo tylko 30 i 60 dni. Za dwa miesiące trzeba zapłacić 50 zł. Ostatnio kupowalam w listopadzie i placilam za pol roku niecale 80 pln. Ciekawe ile teraz będzie po odblokowaniu strony???

Ocena z dnia: 15.02.2020
Zalukaj.tv Oddział

Super

Drodzy Panstwo! Korzystam z zalukaj.com juz trzeci dzień. Pierwszy raz zakladalam konto vip i kupowałam Bitcoin. U mnie wszystko dziala. Czekałam około 6 godzin na potwierdzenie. Nie mam portfela i nie weryfikowalam dowodu osobistego , wtedy jest szybciej.

Ocena z dnia: 06.11.2019
Zalukaj.tv Kontakt online

Super

Dokonałam płatności przelewem tradycyjnym chociaz mojego banku nie bylo na liscie przekierowań automatycznych. Powoli i z duszą na ramieniu wpisalam wszystkie dane . Czekałam niecierpliwie i sie doczekałam , niektorzy z Państwa piszą ze przelew tradycyjny nie wchodzi , na swoim przykładzie wiem ze tak.Ponadto po dokonaniu platnosci i ponownym wejsciu na podany w przelewie link do sledzenia platnosci widac dikladnie etap zakupu. Pozdrawiam.

Ocena z dnia: 04.11.2019
Zalukaj.tv Oddział

Super

Dzisiaj zakupiłam bitcoiny i mam konto vip do kwietnia 2020 roku. Wszystko trwało 6 godzin. W tej chwili mam dostęp do.zalukaj.com , filmow i seriali. Super!!

Ocena z dnia: 04.11.2019
Zalukaj.tv Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem