Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_M4mh

Bardzo dobrze.

Tak pozytywna obsługa szybkie załatwienie sprawy. nowin zdaniem promocyjne oferty.

Ocena z dnia: 28.02.2020
Link4 Inna forma kontaktu

POLECAM

pizza w formie restauracji posiada miła i uśmiechniętą obsługę kelnerską. Bardzo miłe i klimatyczne miejsce pizza znajduje się w starym browarze w Poznaniu. Miejsce posiada swój klimat zachowane piękne ściany miło spędzić tam czas. Plusem restauracji jest miejsce dla najmłodszych i cudowny widok z balkonu na centrum miasta co tym bardziej przyciąga do tego miejsca. Karta posiada bogate menu wybór pizzy dla dzieci i dorosłych można dobrać składniki gdyby zaszła taka potrzeba. Sosy smaczne. Bar sałatkowy świeży duży wybór . Podczas zamówienia został mi również zaproponowany program my pizza hut . Kelnerka wyjaśniła mi że zbieranie punktów przekładają się na nagrody. Super. Polecam.

smacznie jak nigdzie !!!

Lokal w dobrej lokalizacji,dostępne miejsca parkingowe dla klienta. zapakowane samochodu nie stanowi problemu. Duży wybór menu specjalna oferta lunch szeroka oferta przystawek i zup . restauracja łączy kuchnię Polską i europejską. Pani kelnerka jest w stanie zaproponować coś dla każdego miałem ochotę na kuchnię włoską. Zostałem zaproszony do stolika miejsce zostało mi wskazane - restauracja śliczna ,elegancka ,przestroga. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jedzenie zostało mi podane szybko był to wystarczający czas aby przygotować świeży i ciepły posiłek. Przed podaniem dania głównego została mi zaproponowana przystawka i napój. Skorzystałem z napoju. Ceny przystępne. Serdecznie polecam restaurację.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem