Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Msj5

Miła obsługa

Przyjemność w robieniu codziennych zakupów.

Profesjonalna obsługa

Personel bardzo pomocny i profesjonalny. Szybko i sprawnie wyjaśni każdy problem. Polecam. Jestem bardzo mile zaskoczona.

plac budowy

Nadal w sklepie wygląda jak plac budowy. Rozumiem, że zmiana wystaw sklepowych, ale w tych warunkach nie da się nic kupić.

słaba oferta towarowa

Poprawiła się sytuacja przy kasach, ale popsuło się zaopatrzenie. Mały wybór owoców i warzyw, ceny bardzo wysokie i nie zawsze zgodne z tym co umieszczono przy towarze.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

codzienne zakupy bez problemu. Sprawnie, szybko i dość tanio. Polecam.

Ocena z dnia: 10.01.2020
Stokrotka Oddział

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Miłe zakupy. Przyjemna atmosfera. Polecam.

Obsługa fatalna

Naczekałam się przy kasie i jeszcze za to za towar zapłaciłam w promocji drożej niż normalnie, bo na półce była błędna cena. Nie polecam.

bałagan na całego

W markecie panuje bałagan nie do opisania. Informacja "zmieniamy się dla Ciebie" jest śmieszna. To jest plac budowy a nie sklep.

Obsługa fatalna

Prawdziwa samoobsługa. Uzyskanie informacji jest chyba niemożliwe. W tym sklepie są tylko kasjerzy?

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Bardzo sprawna, profesjonalna obsługa. Personel nastawiony na zadowolenie klienta. Bardzo pomocny w zakresie doradztwa i wyboru leku.

sprawdzaj ceny

Wielki sklep i wielki bałagan. Uwaga na ceny. Należy sprawdzać cenę każdego towaru w czytniku, bo inaczej będzie wielka niespodzianka przy kasie.

Bałagan, chaos i brak zainteresowania klientem.

Czułam się jak w magazynie podczas przyjęcia towarów. Najważniejsze były palety z towarami, a że klient nie mógł dojść do regałów to nie ważne. Na pytanie sprzedawca odpowiada "tam na półce", ale ze nie można do niej dojść to już go nie interesuje. Nie polecam.

Obsługa fatalna

Jestem zaskoczona. W sklepach Lidla coś się psuje. Słaba oferta, błędne ceny, a na pracownika musiałam czekać prawie 10 min. Nie polecam tego sklepu.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Byłam mile zaskoczona podczas dzisiejszych zakupów. Pracownik na zawołanie, fachowy, cierpliwy i bardzo pomocny. Oby tak częściej.

Profesjonalna obsługa bez kolejki.

Rzadko się zdarza, że nie czekamy w aptekach. W tej zawsze sprawnie, szybko i bez kolejek. Obsługa życzliwa i profesjonalna.

Profesjonalna obsługa bez kolejki.

Super sklep na szybkie, codzienne zakupy. Asortyment zadowalający, ceny do przyjęcia. Szybko, sprawnie, bez kolejek.

Obsługa fatalna

Robić zakupy w tym sklepie to koszmar. Różnice w cenach na półkach i w kasach to tylko jeden problem. Brak nazw i cen towarów na wagach przy stoisku warzywnym, a w kasach samoobsługowych pomocy w zakresie niezważonych towarów nie otrzymasz. Czynne tylko jedna kasa z obsługą w środku dnia.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Jak zawsze sprawnie, szybko i dość tanio. Polecam

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Obsługa szybka, sprawna i bardzo profesjonalna. Rzadko się zdarza, aby nie czekać w banku na obsługę. Byłam mile zaskoczona.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem