Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_NOEn

Po wejściu do ...

Po wejściu do sklepu zostałam przywitana radosnym "dzień dobry". Gdy pracownica zauważyła moje niezdecydowanie to w miły i uprzejmy sposób ozaoferowała pomoc, która była bardzo obszerna, a jej wiedza na temat sprzedawanego asortymetu bardzo szeroka i głęboka. Pracowników da się łatwo rozpoznać po ich koszulkach. W sklepie panuje ład i porządek, kartony z butami są poustawiane wręcz jak od linijki, a każda nieprawidłowość jest szybko poprawiana. Lustra są czyste, jednorazowe skarpetki w dozownikach uzupełnione a na półkach nie można dostrzec kurzu.

Celem mojej wizyty ...

Celem mojej wizyty w sklepie był zakup na kwotę 30 zł. Na pierwszy rzut oka sklep wygląda na czysty i zadbany. Ekspedientki obsłużyły mnie w sposób bardzo profesjonalny. Sklep jest przestronny, prawidłowo oświetlony, a towar wyraźnie oznakowany, owoce i warzywa wyglądają jak przebierane na bieżąco. Dodatkowym atutem jest dostępność płynu do dezynfekcji rąk. Szeroki wybór produktów i profesjonalna obsługa sprawiły że oceniam moja wizytę w tym sklepie pozytywnie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem