Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Ns0w

Super obsługa!

Pan w informacji niesamowicie miły. Podpowie, zaprowadzi, doradzi i od razu sprzeda przy kasie. W sklepie jest czyściutko i miło. Nie ma kolejek. Obsługa chętna do pomocy. Ceny konkurencyjne. Bardzo polecam.

Mogłoby być lepiej

Kupiłam krem, który miał mieć karteczkę z życzeniami i opakowanie na prezent. Niestety, karteczka była bardzo nieestetycznie wydrukowana. Literki były w różnych linijkach. Opakowanie prezentowe było podarte, przez dziurę wystawał róg kremu który kupiłam. Na paczkę nie czekałam długo, ale jej stan pozostawiał wiele do życzenia.

Ocena z dnia: 16.05.2021
DOUGLAS Kontakt online

Świetny sklep i obsługa

Osoby pracujące w sklepie są pomocne i rozeznane. Odbieranie paczek przebiega bardzo szybko. Jest czystko i schludnie. Wszystko jest na swoim miejscu. W sklepie panuje miła atmosfera.

Bardzo przyjemna obsługa

Pani pracująca w sklepie jest bardzo miła i uśmiechnięta. Kasuje przedmioty szybko i uważnie. Hotdog był ciepły, ale bułka mało wypieczona. Mimo wszystko, całe zakupy przebiegły sprawnie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem