Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ONCS

Promocja i wyprzedaż

W dniu wczorajszym odwiedziłam sklep PEPCO i przy dziale z bielizną zobaczyłam, że Panie metkują towar. Zapytałam, czy te figi, które wybrałam też będą za chwilę przecenione. Otrzymałam, że nie wie i że ta promocja/przecena obowiązuje dopiero od jutra.

Wyprzedaż

W dniu wczorajszym odwiedziłam sklep CARRY z ofertą letniej wyprzedaży. W całym sklepie było bardzo dużo informacji o przecenie do 70 % ale na większości towarów nie było cen po przecenie, na moje pytanie Pani ekspedientka patrząca na towar powiedziała, a ta sukienka to cena na pół. Wybór sukienek był dość duży, ale nie miałam ochoty podchodzić z każdym towarem do Pani, aby podała mi właściwą cenę.

Super obsługa

Pani wskazała lokalizację regału z maseczkami, a jak się okazało, że chodzi o maseczki kosmetyczne a nie ochronne, to Pani z uśmiechem na ustach przeszła na drugi koniec sklepu, aby dokładnie wskazać gdzie jest mieścił się regał z maseczkami kosmetycznymi.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem