Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Q40D

Obsługa: Ekspedientka miła, ...

Obsługa: Ekspedientka miła, wykonywała obowiązki chętnie i wydawała się pomocna. Doradzała mi przy wyborze chusteczek higienicznych. Pani kasjerka przywitała się standardowym dzień dobry, pytała czy mam kartę biedronki, obsługiwała dość szybko i sprawnie, kolejka była duża. Na pożegnanie powiedziała do widzenia i zaprosiła ponownie na zakupy. Sklep: duży bałagan w koszach z rzeczami tekstylnymi, nie można odnaleźć danego towaru bez przerzucenia całej zawartości kosza. Cenówki źle poukładane, trudno zorientować się co ile powinno kosztować. Na półkach z artykułami spożywczymi znaczne braki i również bałagan na półkach, Niestety cena artykułu, który zakupiłam nie zgadzała się na kasie z tym co było na cenówce. Podłoga w sklepie była brudna.

Personel- bardzo sympatyczna ...

Personel- bardzo sympatyczna sprzedawczyni, skoncentrowana na kliencie, chętnie udzielała pomocy w zakupach. Obsługa nosiła maseczki ochronne na twarz. Na powitanie powiedziała Dzień dobry, proponowała kawę i hot doga, na koniec obsługi pożegnała się, zaprosiła ponownie na zakupy i życzyła miłego dnia. Sklep utrzymany w czystości, nie zauważyłam zaniedbań. Półki czyste, na półkach porządek, produkty poukładane starannie, podłoga także czysta. Okolica sklepu czysta, jest obok sklepu kosz na śmieci.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem