Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Qi4G

miła i bardzo dobra obsluga

Super załoga sklepu, szybka obsługa, proponuja dodatkowe rzeczy przy zakupie paliwa. Witaja z usmiechem i słuzą pomocą podczas tankownia jeśli potrzebuję pomocy.

Rewelacja

Byłam w oddziale w Biłgoraju na ul.bankowej 4a. Pani super mi poradziła, zadawala dużo pytań odnośnie moich potrzeb. Przywitała uśmiechem i tak samo pożegnała dziękując za wizytę. Wszystko wyjasniala. Chętnie polecę ten oddział.

Super obsługa

Po wejściu szybko zostałam zauważona przez doradce ktory mnie zaprosil od razu do stanowiska. Bylam 2 klientem w placowce. Pan powiedzial dzien dobry, nazywam się (dane osobowe usunięte przez administratora -RODO), w czym mogep pomoc. Poprosil mnie o dowod osobisty informując jaki jest tego cel. Poinformowa, że będzie zadawał pytania, zadawał pytania o cel kredytu, wysokość raty, czy mam inne kredyty, kiedy chce płacić raty. Szczegółowo wyjaśnił ofertę, odpowiadając na moje zastrzeżenia.W placówce było czysto, pracownik miał identyfikator,czerwony krawat, często się uśmiechał.wizyta trwała około 20 min. Po moich słowach ze muszę się zastanowić zostałam zapytania czy wszystko jest jasne czy może nam pytania. Wizytę oceniam na 5+, na pewno polecę obsługę w tej placówce.

W tej placówce to klient jest najażniejszy

Przed sklepem oraz wewnątrz panował porządek,nie było pustych miejsc na półkach asortymencie. Dostępne były materiały reklamowe przy wejściu. Na obsługę czekałam około 5 min. Pani o imieniu (dane osobowe usunięte przez administratora -RODO) przywitała mnie słowami w czym może pomóc, uśmiechając się miło. Wzrost ok 165 cm, szatynka o krótkich włosach z widocznym makijażem oka w czystym stroju służbowym. Pytania jakie zadawala odnośnie produktu:jaki kolor, czy mam ulubioną markę, jaka mam cerę, na czym mi zależy. Po wyborze produktu zapytała czy może w czymś jeszcze pomóc. Przy kasie miałam propozycje dodatkowych rzeczy do zakupu, zostałam porzrgnana słowami do widzenia. Obsługa i wizyta na 6.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem