Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_R65B

Lepszego banku chyba nie ma

Co prawda nie odwiedziłem placówki bo załatwiałem wszystko przez internet ale tak. Mogę polecić ten bank, wygania proste aby było za 0 zł., umowa przejrzysta, karta wygląda tak sobie ale jak to karta. Aplikacja współpracuje z otwartą stroną, przejrzyście i wygodnie. Polecam.

Wszytko zależy od oddziału

Zależy gdzie chcemy iść. Raz jest tak że personel wie co mówi a nieraz jest tak że personel nie wie co robi i po co tu pracuje.

Szybka wiadomość

Wystarczy wejść rano na stronę a znajdziemy już najświeższe informacje z miasta i regionu.

Ludzie w porządku ale system słaby

Tak jak wyżej, ludzie tam pracujący są bardzo mili, kompetentni i wszytko ładnie wytłumaczą. System działa gorzej, bankomaty co chwilę się zawieszają, awarie systemu przynajmniej raz w tygodniu, każdemu może się to zdarzyć ale skoro są takie przypadki to wypadało by zmienić serwery. Ludzi polecam, systemu nie.

Bardzo przyjemny salon

Pani znająca się na rzeczy z super poczuciem humoru, oferta w 100% wyjaśniona i umowa podpisana. Polecam

Polecam

Co do lokalu: ładnie i czysto. Obsługa: miła, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Pizza pyszna, domowa i puszysta.

Praca i posiłki

Co do lokalu: ładnie i czysto Obsługa: miła, uśmiechnięta i bardzo pomocna Jako dawny pracownik mogę z ręką na sercu powiedzieć, że przestrzegane są rzeczy związane z czystością i szybkością przygotowywanych posiłków. Polecam w 100% zwłaszcza pizze na cieście "pan"

W miarę da się jeździć

Powiem tak. Jeżdżę codziennie, to jak niektórzy kierowcy prowadzą pojazd mija się chyba z celem. Raz się trafi kierowca który dobrze jeździ a nie raz czuję się kartofel na pace. Z tego co wiem hamulec wciska się powoli przy hamowaniu. Cena bilety jak za taką obsługę za droga ale zarobić trzeba.

Ocena z dnia: 13.06.2019
MPK Włocławek Oddział

Jest dobrze

Sklep z dużym asortymentem, ceny w przystępnej cenie, obsługa zawsze pomocna

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem