Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Rxy9

3/5

Sklep ogólnie oceniam na 3/5. Asortyment duży, porządek rożnie - zależy w jakim dziale najgorzej na zewnątrz gdzie są kwiaty. Jeśli chodzi o obsługę na kasach to panie są miłe , natomiast dział z roletami farbami to jakaś porażka. Pani sprawia wrażenie jakby odbywała karę w tym sklepie na pytanie o roletę dzień - noc - odpowiedziała ,, trzeba sobie poczytać instrukcje, bo ja nie mam czasu i jeszcze dzisiaj nic nie jadłam" .

Miła obsługa

Obsługa miła lecz pomimo dwóch otwartych kas czekałam około 5 minut. Jak zawsze pytanie o promocyjny produkt , w sklepie przyjemnie i czysto.

Bardzo miła i pomocna obsługa !!!

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia wybrałam się z synkiem do sklepu, aby kupić mu zimowe buty. Pan z obsługi był bardzo miły jak i również potrafił doradzić dobór odpowiedniego obuwia dla mojego dwuletniego dziecka. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem sprzedawcy do dziecka. Sprzedawca poinformował mnie, również o aktualnej promocji z czego również skorzystałam i w efekcie kupiłam dwie pary butów w atrakcyjnej cenie. Także polecam CCC w Nowym Tomyślu!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem