Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_S3UN

Sklep prowadzony jest ...

Sklep prowadzony jest schludnie, podłogi, półki jak i kasy są czyszczone. Personel zachowuje się uprzejmie i kompetentnie, w razie problemów ze znalezieniem produktu bez problemu nam pomoże. Czas obsługi tego miejsca jest bardzo dobrze koordynowany poprzez dynamiczne otwieranie i zamykanie nowych kas w zależności od ilości klientów przez co zazwyczaj zakupy nie trwają długo. Oferta tego sklepu jest zróżnicowana choć nie wydaje się aż tak duża, jedynym sporym problemem jest niska dostępność pieczywa, który uzupełniany jest stosunkowo rzadko.

W placówce dominuje ...

W placówce dominuje czystość, umyte podłogi, półki oraz klamki są tutaj standardem. Personel spełnia oczekiwania, zachowuje się profesjonalnie i z uprzejmością, choć problemem jest jego ilość, nie zawsze starcza ludzi przez co kasy czasami stoją puste, niemniej obok można zakupić artykuły bez obsługi, ale wtedy jedyną akceptowalną formą zapłaty jest karta płatnicza bądź system Blik. Oferta produktów jest duża i zróżnicowana. Podsumowując, sklep jest prowadzony schludnie i dokładnie, jedynym problemem jest nie zawsze obecna obsługa, choć i to nie sprawia większego problemu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem