Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Sk1o

Przyzwoita obsługa

Zakupy w sklepie robiłem w piatek po południu. Mimo dużego ruchu, porządek panował w sklepie. Półki zapełnione były towarem. Obsługa pomocna, miła i fachowa.

Super szybkie zakupy w miłej atmosferze.

Zakupy robiłem w sklepie w piątek, wyjeżdżając pociągiem na weekend. Jak zawsze miła i fachowa obsługa. Towar świeży. Polki zapełnionej produktami. Dostępna aktualna gazetka. Ceny widoczne dla klientów. Kasy czynne 2. Ilość klientów do nich to 5 osób. Szybko, sprawnie. Promocje dobrze oznaczone i wy eksponowane.

Obsługa według standardów.

Sklep znajduje się w Galerii Czyżyny. Wewnątrz panował porządek. Produkty świeże. Polki zapełnionej towarem. Przed wejściem ustawione były wózki czyste. Kasy czynne. Kolejki niewielkie. Przy stoisku z mięsem obsługa miła i fachowa.

Obsługa według standardów.

Robiąc zakupy w galerii skorzystałem z restauracji MCDonalds. Zamówiłem zestaw z frytkami i napojem. Bardzo krótko oczekiwałem na zamówienie. Jedzenie było ciepłe, odpowiednie do zjedzenia. Napój zimny, z kostkami lodu. Na sali czysto. Obsługa miła i fachowa.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem