Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_SmHZ

Byłam w szoku

Robiąc zakupy w tym markecie budowlanym mimochodem usłyszałam rozmowę dwóch Pań ukladajacych towar na dziale dekoracji, ich soczysty język i mnóstwo epitetów długo zapadną mi w pamięci..

Kompetentna osoba

Będąc w Banku zalatwialam błachą sprawę a zostałam obsluzona mega profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Oby tak dalej.

Super obsługa

Super obsługa, Panie uśmiechnięte, pomocne, gdy zapytałam o dany produkt otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Polecam ten sklep!

Rewelacyjnie.

Bardzo szybka wypłata odszkodowania bez żadnych dodatkowych uwag. Obsługa bardzo miła i kompetentna.

Ocena z dnia: 21.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Dobrze

Dobrze

Ocena z dnia: 15.01.2020

Tak sobie.

Tak sobie.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Brak zainteresowania

Niestety nie mam dobrych wspomnień po wizycie w tym sklepie, długo szukałam danego produktu a gdy poprosiłam o pomoc Pani ekspedientka wogóle nie zainteresowała się moją osobą.

Bardzo Miła obsługa

Tydzień temu miałam przyjemność robić zakupy w Rossman w Warszawie al.Jerozolimskie 179,Pani ,która mi pomogła poszukać produktu była bardzo miła, świetnie doradziła, mimo ,że był to drobny zakup czułam się co najmniej jak vip. Gorąco polecam !

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem