Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_T810

Odwiedziłam ostatnio hebe ...

Odwiedziłam ostatnio hebe na jubilerskiej niestety nie byłam zachwycona. Pierwszy fakt, że trafiłam na Panią, która miała chyba zły dzień i była dość pogniewana, że zapytałam czy dany produkt jest na stanie. Fakt drugi zajęło mi trochę czasu poprosić inna panią o pomoc przy wyborze podkładu. Pani bardzo miła i sympatyczna niestety nie znała się na podkładzie, który chciałam zakupić po raz pierwszy ehhh podkład okazał się nie do użycia do cery wrażliwej. W sklepie było czysto i wszystkie półeczki uzupełnione. Tak że polecam, ale warto samemu wiedzieć, który kosmetyk do nas pasuje najbardziej.

Ostatnio miałam przyjemność ...

Ostatnio miałam przyjemność prowadzić rozmowę z Panem na temat odblokowania danych do systemu. Był bardzo miły i uprzejmy pomógł mi przejść przez wszystkie etapy oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. W momencie logowania czekał na linii jak go i poprosiłam. Udało się załatwić wszystko czego potrzebowałam.

Ocena z dnia: 20.09.2021
mBank Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem