Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_TLAW

Tu czuję się doceniana

Często korzystam z empik.com, zamawiając towar w internecie i odbieram osobiście w placówce Empik przy ul. Granicznej 2fa, dzięki temu nie ponoszę żadnych opłat za dostawę. Jestem super zadowolona z tej formy zamówień, bo szybka dostawa, o której zawsze jestem powiadamiana e-mail i sms-em o odbiorze przesyłki. Jeszcze nigdy nie miałam z tym żadnego problemu, towar zamówiony dociera szybko do placówki i odbieram osobiście. Mogę też wybierać formę płatności jaka jest dla mnie dogodna.A w placówce przy ul. Granicznej 2 fa jest przemiła obsługa z wielką kulturą. Polecam takie super zakupy.

Super Market

Bardzo lubię zakupy w Carrefour. Duży wybór artykułów spożywczych i przemysłowych w przystępnych cenach. Szybka obsługa w kasach. Dla seniorów zakupy we wtorek z rabatem.

Tu czuję się doceniana

Bardzo lubię swój Bank, bo w nim czuję się ważna. Zaraz po wejściu do Banku podchodzi pracownica i pyta w czym ma mi pomóc, nawet gdy jest kolejka do kasy stara się pomóc, pytając czy może pomóc mi załatwić sprawę wypłaty lub wpłaty w bankomacie. Ostatnio czekałam do stanowiska obsługi klientów i pracownica, która mnie przywitała zapytała w czym pomóc i okazało się, że mogłam sprawdzić u niej, nie czekając do stanowiska obsługi. Super Bank! Wszystkie sprawy załatwia się szybko i z wielką kulturą.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem