Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_TLEO

Obsługa na najwyższym poziomie.

Tankowanie w tym miejscu to przyjemność. Jak tylko zatrzymałam się przy dystrybutorze, podszedł do mnie Pan, który zatankował mi auto oraz umył mi szyby w samochodzie mimo iż o to nie prosiłam. Zaprosił mnie do kasy. Podczas płacenia proponowano mi kawę i coś ciepłego do zjedzenia. Stacja ma w środku bardzo dużo miejsca. Można usiąść i na spokojnie wypić kawę czy też zwyczajnie odpocząć. Czystość panująca w lokalu i obsługa zachęca do powrotów w to miejsce.

Świetne miejsce.

Wybierając się do Aquaparku Reda najlepiej przeznaczyć sobie cały dzień. Atrakcji jest bardzo dużo. Na samym basenie dla mnie najciekawszy basen tzw wulkan i zjeżdżalnia z rekinami. W okresie feri i wakacji trochę tłoczno. Miejsce godne polecenia.

Świetna obsługa

Obsługa na wysokim poziomie. Po wejściu do punktu pracownik zauważa klienta. Doradza na temat produktów, zachęca do zakupów. Poleca system ratalny i ubezpieczenie sprzętu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem