Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_TTww

Dobre podejście do klienta

Nie znoszę kiedy sprzedawca jest nachalny. Wyczucie Pań sprzedających; idealne. Potrzebowałam pomocy i w tym momencie się zjawiły. Żadnego naskakiwania; pełen profesjonalizm. Niestety nie znalazłam nic dla siebie finalnie, bo cóż mam niestandardowe wymiary. Ale obsługa perfekt :)

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Z racji pracy posiadam telefony w różnych sieciach, jednak prywatny tylko w Vikingu. Kontakt świetny - jakikolwiek mam problem zostaje rozwiązany zdalnie w kilka minut. Najlepszy zasięg; w żadnej sieci nie miałem tak dobrego Internet w różnych zakątkach Polski. No i cena konkurencyjna :) Zdecydowanie polecam

Ocena z dnia: 04.07.2021
Mobile Vikings Kontakt online

Świetne miejsce oby takich więcej!

Niezmiernie przyjazne wnętrze; człowiek wchodzi i chce zostać. Bardzo miła kelnerka; jak również kompetentna, jestem weganinem, więc szukałem takiego dla siebie dania - doradzono mi idealnie. Jedzenie pojawiło się szybko mimo sporego obłożenia, było bardzo smaczne, a ceny na każdą kieszeń. Oby więcej takich miejsc!

Jakość obuwia TAK - jakość personelu NIE

Kupuję buty firmy WOJAS od lat. Miałem niestety nieprzyjemność w ostatni weekend spróbować rozejrzeć się w asortymencie sklepu w bydgoskiej galerii Focus. Ekspedientki; najpierw jakieś niewybredne komentarze między sobą wykrzykiwały na cały punkt zza zaplecza, kiedy zorientowały się, że klient (ja) jest w sklepie, nagle zachowanie stało się dziwaczne; nienaturalnie służalcze. Byłem już lekko zrażony; ale zauważyłem ciekawy model mokasyna - poprosiłem o mój rozmiar. Buta pani szukała z 10 minut; zrezygnowałem. Muszę wybrać się do innego punktu w Bydgoszczy, miejmy nadzieję będzie lepiej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem