Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Ttbv

Obsługa doskonała

Wybierałam swoje pierwsze okulary. Po wejściu do salonu doradca natychmiast powitał mnie serdecznie i rozpoczął badanie potrzeb. Badanie potrzeb było szczegółowe, doradca był zaangażowany. Doradca bardzo precyzyjnie zrozumiał moje potrzeby i doskonale wybrał dla mnie oprawki. Wybór uzasadnił nawiązując do moich potrzeb : kolorystycznych, kształtu twarzy, charakteru pracy i hobby. Następnie obsłużył mnie lekarz- okulista i wykonał badanie wzroku. Na każdym etapie byłam informowana o tym, jaki jest cel kolejnych kroków badania i czemu one służą, co zdecydowanie wpłynęło na komfort wizyty. Doradca jak i lekarz posługiwali się językiem korzyści, starając się dopasować najlepszą ofertę do mnie oraz najkorzystniejszą cenowo. Zarówno doradca jak i lekarz badający byli uprzejmi, żartowali, swobodnie zbudowali relację z klientem. Wizyta zakończyła się dla mnie wyborem oprawek i szkieł, dostałam duży rabat i wiele innych kuponów rabatowych do zrealizowania. Doradca zaproponował mi pakiet soczewek kontaktowych oraz akcesoria do okularów. Doradca poinformował mnie, że będzie telefonicznie informował, kiedy moje zamówienie będzie gotowe do odbioru. Wizyta zakończyła się uprzejmym pożegnaniem.

Obsługa profesjonalna od A-Z

Polecam tą drogerię. Robiłam zakupy kompleksowo, odwiedziłam aptekę, dział kosmetyczny i kasę. Część apteczna wyglądała prawidłowo pod względem ekspozycji, wszystkie produkty były dostępne, bez luk na półkach. Po podejściu do stanowiska farmaceuta obszernie zbadał moje potrzeby i zaproponował dwa produkty oraz kurację uzupełniającą. Farmaceuta dał mi kilka prywatnych rad odnośnie aplikacji leku. Następnie odwiedziłam dział kosmetyczny, doradca sam zainicjował kontakt i z zaangażowaniem zbadał potrzeby. Doradca zaproponował mi koszyk na zakupy i odpowiednio dopasował produkty do moich preferencji i uzasadnił wybór. Doradca potrafił nawiązać miłą, przyjazną relację z klientem. Następnie podeszłam do kasy, gdzie panował porządek. Kasjer powitał mnie z uśmiechem, zaproponował produkty dodatkowe z Maxi Okazji i zachęcił do założenia karty Life Style. Kasjer obsłużył mnie sprawnie, bezbłędnie wydał resztę, podziękował za zakup i zaprosił ponownie do odwiedzenia sklepu. Jestem zadowolona z obsługi pod każdym względem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem