Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_U1m2

Otwartość na klienta

Bardzo pozytywnie oceniam obsługę. Po moim kontakcie telefonicznym w celu odwiedzenia się o szczegóły sprzętu który chciałem kupić doradca przekazał informacje, że niestety nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, gdyż sprzęt trzeba byłoby przymierzyć. Zaproponował też inne rozwiązanie, że jak kupię produkt i nie będzie pasować to mimo, iż zwroty są płatne to przy tym zamówieniu doda notatkę, że zwrot na koszt sprzedającego. Ostatecznie nie wiem czy opcja by zadziałała, bo sprzęt był dobry i go zostawiłem. Brawo za umiejętność znalezienia się w tej sytuacji. Ceny w sklepie konkurencyjne w stosunku do innych sklepów internetowych.

Ocena z dnia: 28.05.2019
centrumrowerowe.pl Infolinia

Płatności kartą

Mają fajną apke dzięki której mogę zamówić Taxi. Fajnym rozwiązaniem jest też to że widzę gdzie jest jadaca po mnie taksówka. Niestety podejście taksówkarzy do płatności kartą jest beznadziejne, raz taksówkarz mówi, że terminale im wymieniają, inny dopiero podłącza terminal i czeka na uruchomienie 10 min, następny zniechęca mnie opowiadając jak to długo musi czekać aż mu na konto wpłynie kasa za kurs. Na 10 kursów 8 jest problemowych w tym zakresie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem