Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_UwtR

Dobrze

Dobrze

Ocena z dnia: 21.02.2020
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze

Ocena z dnia: 21.02.2020
Allianz Inna forma kontaktu

Rossman

Dużo promocji obsługa profesjonalna dobrze zna asortyment. Polecam

Hebe Pabianice

Asortyment inny niż w pozostałych drogeriach. Obsługa profesjonalna ,uprzejma i pomocna. Ceny przystępne.

Kino z klimatem

Kino Tomi to kino z duszą. Niepowtarzalny klimat dawnych lat w połączeniu z nowoczesną technologią. Repertuar taki jak w kinach sieciowych. Konkurencyjne ceny biletów. Personel przyjazny i pomocny. Polecam odwiedzić i poczuć tą atmosferę.

Nowa Biedronka

Sklep Biedronka w tej lokalizacji odwiedziłam w okresie przedświątecznym, czyli w porze wzmożonego handlu. W tym lokalu ułożenie towaru, wygląd i wyposażenie sklepu jest inne niż w innych sklepach tej sieci, ponieważ przeprowadzono tu kompleksowy remont. Pomimo natłoku klientów zakupy w tej lokalizacji mogę uznać za udane z uwagi na to iż : ułożenie towaru jest bardziej przejrzyste, nie było braków w asortymencie, wszystkie artykuły które chciałam kupić były dostępne. Etykiety z cenami były widoczne nie trzeba było biegać z towarem do skanera aby odczytać cenę. Miłym zaskoczeniem były kasy samoobsługowe z których chętnie korzystali klienci zarówno młodsi jak i starsze osoby. Przy kasach stał pracownik sklepu, który cierpliwie pomagał klientom przy robieniu zakupów. Wszystkie kasy były otwarte co ułatwiło pracownikom rozładowanie kolejki. Przy kasie pracownicy uśmiechnięci, pomocni i odpowiadający na każde zadane pytanie. Ogólne wrażenie pozytywne.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem