Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Wx8u

Moja ulubiona apteka

Zdecydowanie jedna z lepszych aptek- ceny są przystępne, obsługa miła i kulturalna zawsze oferująca pomoc. W dodatku personel zna się na rzeczy i zawsze pomoże dobrać odpowiedni produkt.

Ocena z dnia: 06.05.2021
Apteka Europa Oddział

Nie jestem przekonana..

Może i asortyment sklepu jest zadowalający, jednak każda moja wizyta tam odbywa się pod presją czasu i z poczuciem obserwowania mnie przez pracowników. O ile rozumiem, że pracownicy muszą doglądać bezpieczeństwa w sklepie to nie rozumiem dlaczego wywierają taka presję na kliencie poganiając go. Wizyty tam są dla mnie dość niekomfortowym wydarzeniem.

Ocena z dnia: 06.05.2021
Taxor Oddział

Wszystko (prawie) na plus

Sklep oferuje bogatą gamę produktów i wykfalifikowany personel, jednak spotkałam się z sytuacją w której podłoga w sklepie była brudna, możliwe, że to niedopatrzenie obsługi, jednak w sytuacji zbrudzenia sklepu ktoś odrazu powinien zająć się tą sprawą. Jednak była to jednorazowa sytuacja, która mam nadzieje, nie stanie się ponownie.

Ocena z dnia: 06.05.2021
Tesco Extra Oddział

Strona jakich mało.

Na stronie internetowej wszystko jest jasne, klarowne oraz zawarte sa tam wszystkie najważniejsze informacje o danym produkcie. Baza produktów w sklepie internetowym bywa nawet bardziej interesująca niż w punkcie stacjonarnym, ponadto empik.coś oferuje wiele zniżek i rabatów za zakup na stronie! polecam

Ocena z dnia: 27.04.2021
empik.com Oddział

Świetne miejsce na częste zakupy!

Personel świetnie wyszkolony, zawsze służy pomocą z uśmiechem i osobistym podejściem do klienta. Obiekt jest duży, a wiec znajdziemy w nim dużo świetnej jakości produktów, jak i dużo przestrzeni. Towar rozłożony jest przejrzyście, a w sklepie panuje ład i porządek którego cały czas doglądają pracownicy. Dodatkowo sklep wyposażony jest w kasy samoobsługowe (płatność kartą) co znacznie przyspiesza zakupy. Zdecydowanie polecam, zakupy tam to sama przyjemność.

Ocena z dnia: 27.04.2021

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem