Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_XfAv

Robiłam zakupy online, ...

Robiłam zakupy online, strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Zakupy zrobiłam szybko i sprawnie. Paczka przyszła do mnie w ciągu 2 dni, co bardzo doceniam. Ogólnie jestem zadowolona z tych zakupów.

Ocena z dnia: 06.09.2021
Sinsay Kontakt online

Bardzo polecam ten ...

Bardzo polecam ten sklep ze względu na bardzo dobra obsługę. Od wejścia czuć dobrą atmosferę i chęć pomocy. Po zapytaniu pracownicy o polecenie kremu dostałam natychmiastową odpowiedź i polecenie najlepszych marek dla mnie. Zakupy przebiegły w super klimacie i chętnie będę robić tam zakupy częściej. Wszystkie Panie bardzo miłe i dobrze nastawione do klienta oraz chętne do pomocy. Bardzo polecam ten sklep.

W dniu 02.09.2021 ...

W dniu 02.09.2021 odwiedziłam sklep Deichmann w centrum handlowym Agora w Bytomiu. Przy wejściu do sklepu zostałam przywitana przez Panią ekspedientkę. Po przejściu po sklepie i poszukiwaniu odpowiednich butów zatrzymałam się przy alejce ze szpilkami po chwili oglądania przeze mnie butów podeszła do mnie pani ekspedientka i zapytała czego szukam i czy może mi jakoś pomóc lub doradzić. Po mojej odpowiedzi i prośbie o konkretny rozmiar buta, znalazła go dla mnie i powiedziała, że w razie potrzeby jeszcze pomoże. Przy kasie obsługiwała mnie ta sama Pani, zapytała czy chciałabym preparat do czyszczenia butów oraz czy potrzebuję reklamówki. Po zakupie grzecznie mnie pożegnała i życzyła miłego dnia. Uważam, że ekspedientka zachowała się kulturalnie i dokładnie tak jak powinna.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem