Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_XvWJ

Rewelacyjnie.

Podczas ostatniej wizyty u agenta PZU byłem w szoku w odniesieniu do jakości obsługi w tym posiadanych kompetencji agenta. Kilka lat wcześniej korzystałem z multiagencji i tam była rozmowa, którą musiałem sam prowadzić i dopowiadać co dodatkowo itp. Będąc u agenta PZU nie zakupiłem tylko ubezpieczenia samochodu, wyszedłem z ubezpieczeniem OC w życiu prywatnym. Widać ze Pani z Lidzbarka Warmińskiego robi to z pasją. Otrzymałem komplet informacji pakiety i dodatkowe ubezpiecznie w bardzo dobrej cenie. Wygląd placówki bardzo czysto i elegancko, jeszcze nieraz tam wrócę. Z całego serca polecam!

Ocena z dnia: 04.03.2020
PZU Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Jedna z nielicznych firm, w której bardzo ciężko jest załatwić jakąś sprawę, wszystko robią z ogromnym opóźnieniem, nie można porozmawiać z jedną osobą tylko odsyłają to na stronę, to do doradcy przypisanego, to na infolinię - bo ten nie wie tego, tamta nie wie dlaczego tak - ogólnie bardzo kiepskie wrażenie.

Ocena z dnia: 26.10.2019
PGNiG Inna forma kontaktu

Świetnie.

Pracownica jednego ze sklepu w galerii handlowej bardzo sumiennie wykonuje swoje czynności, pomimo iż jest trochę nieśmiała to chętnie pomaga w wyborze i miłą aparycją zachęca do kolejnych zakupów.

Ocena z dnia: 26.10.2019
kik Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Podczas wizyty jednej z aptek przy supermarkecie zaszedłem tylko po chusteczki z powodu przeziębienia, obsługująca mnie farmaceutka dosłownie zrobiła cały wywiad i swoim miłym podejściem do Klienta namówiła mnie na zakup kilku leków, żeby szybciej wrócić do zdrowia, polecam za zaangażowanie i chęć pracy widać, ze Pani w czarnych włosach średniego wzrostu robi to z pasją. Ceny produktów na dobrym poziomie oraz duży wybór produktów.

Ocena z dnia: 25.10.2019
Dr.Max Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Pomimo iż pracownicy z lekkim opóźnieniem reagują na Klientów to muszę przyznać, że mają dużą wiedzę na temat produktów, obsługujący mnie Pan pomimo, iż musiałem trochę zaczekać podszedł do tematu profesjonalnie, przygotował pełną kalkulację wykonania podłogi, pokazał możliwe opcje wzorów oraz wykończenia wyjaśniając wszystkie wady i zalety. Jestem pod wrażeniem i napewno wrócę.

Ocena z dnia: 25.10.2019
KOMFORT Inna forma kontaktu

Ok.

Na szybkie zakupy jak najbardziej. Faktem jest, iż sklepy są coraz bardziej nowoczesne ale obsługa w sklepach często „zwala z nóg” swoim nieprofesjonalnym zachowaniem, może jest taki standard firmy, ze pracownicy za kasą piją, żyją gumę lub krzyczą przez pół sklepu na drugiego pracownika lub wskazują palcem dla Klientów gdzie ma iść żeby znaleść poszukiwany produkt.

Ocena z dnia: 25.10.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Od dobrych kilku lat jestem Klientem supermarketów Lidl, które swoim asortymentem oraz wysoką jakością zachęcają do częstych wizyt, w porównaniu do innych sklepów wielkopowierzchniowych bardziej przykładają się do estetyki zatowatowania oraz utrzymania standardów porządku w sklepie. Czytelne ceny oraz świeże produkty zachęcają do zakupu. Polecam!

Ocena z dnia: 24.10.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Dokonałem zakupu obuwia, które okazało się nietrafionym prezentem, nie było żadnego problemu ze zwrotem uśmiechnięta Pani w sklepie w Bartoszycach przyjęła towar bez złośliwych komentarzy oraz dociekania dlaczego zwracam towar. Polecam na zakupu i chylę czoła za obsługę.

Ocena z dnia: 24.10.2019
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Słabo.

Bardzo długo czeka się na obsługę w sklepie w Olsztynie przy dworcu, bardzo często długo trzeba czekać na obsługę, a jak przyjadą to próbują jak najszybciej zbyć Klienta.

Ocena z dnia: 24.10.2019
Media Expert Inna forma kontaktu

Dobrze.

Asortyment jeden z lepszych jaki można spotkać w marketach spożywczych, na pochwałę zasługuje estetyka działu z owocami i warzywami oraz pieczywo - piękny zapach na sklepie oraz estetycznie ułożony towar robią wrażenie, czuje lekkie niezadowolenie z obsługi np w sklepie w Olsztynie pracuje firma zewnętrzna, której pracownicy są lekko wrogo nastawieni do Klientów i czasami odnoszą się bez szacunku do osób starszych, kilka razy byłem świadkiem jak szybkie skanowanie produktów i ciche lub niewyraźne wymówienie kwoty do zapłaty zdołały zrobić spory problem w kolejce.

Ocena z dnia: 22.10.2019
Stokrotka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Przez dłuższy czas miałem wrażenie, że makro odpuściło chęć wysokiej jakości oferowanych usług, mam świadomość, iż dzieje się to za sprawą małej ilości pracowników, jednak brak asortymentu, wysokie ceny zniechęciły mnie do korzystania z okazji zakupowych. W ostatnim czasie trochę zostałem zaskoczony, zielone etykiety z promocjami za kilka sztuk, większy asortyment oraz większa dbałość o porządek dała się zauważyć. Pozytywne wrażenie zostało spełnione mam nadzieję, że będzie już coraz lepiej. Aktualnie polecam!

Ocena z dnia: 21.10.2019
Makro Cash and Carry Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Polecam sklep w Bartoszycach, obsługa bardzo sprawna i bezproblemowo pomaga, ostatnio podczas zakupu Pani obsługująca ściągnęła dodatkową ilość produktu z innego sklepu w innym mieście, mówiąc iż stanie na głowie żeby mi załatwić odpowiednią ilość produktów. Brawo!

Ocena z dnia: 20.10.2019
Bricomarche Inna forma kontaktu

Świetnie.

Wizyta w oddziale Banku na jak najwyższym poziomie, pomimo dużej ilości oczekujących Klientów obsługa sprawnie załatwiała sprawy interesantów, pilnując kolejności obsługi tzn. kiedy wszedł za mną Pan i poprosił o obsługę Pani ze stanowiska poprosiła o oczekiwanie wskazując ze czeka jeszcze kilka osób i wskazała mnie jako ostatnią rozmowę. Obsługa bardzo sprawna i kulturalna na każde pytanie doradca odpowiadał z uśmiechem na twarzy.

Ocena z dnia: 29.09.2019
ING Bank Śląski Inna forma kontaktu

Świetnie.

Podpisanie umowy nastąpiło po bardzo konkretnym i dokładnym przedstawieniu oferty przez konsultanta w salonie T-Mobile widać, że zależy im na Kliencie sposób rozmowy oraz sympatyczne podejście do Klienta sprawia, że chce się tam wrócić.

Ocena z dnia: 29.09.2019
T-Mobile Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Obsługa w jednym z oddziałów podczas wizyty okazało się ze nie ma żadnego pracownika, który udzieliłby mi odpowiedzi na temat rachunku czy był zamknięty czy nie. Jedna z Pań stwierdziła, że nie ma możliwości sprawdzenia tego i nic nie widzi, zaś druga się takimi rzeczami nie zajmuje, kiedy skierowano mnie do 3 Pani usłyszałem, że siedzi teraz na kasie i nie może sprawdzić żebym przyszedł jutro rano - ręce opadają wystarczyłoby kulturalnie naprowadzić mnie na tok uzyskania odpowiedzi, ponieważ konto dawno zamknąłem a do dzisiaj przychodzą do mnie listy ze stanem rachunku 0.00 zł i pobranych opłat.

Ocena z dnia: 27.09.2019
Pekao SA Inna forma kontaktu

Świetnie.

Bardzo czyste stacje, obsługa bardzo uprzejma, w momencie kiedy chciałem kupić sok wyciskany z pomarańczy znajdowały się tylko buteleczki w lodowce, kiedy poprosiłem czy jest możliwość zakupu soku w temperaturze pokojowej, pracownik poinformował mnie, ze nie ma problemu i wyciśnie dla mnie pomarańcze.

Ocena z dnia: 26.09.2019
ORLEN Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Szybkie dostarczenie paczki i tyle, kurier bardzo nieelegancki i czasami opryskliwy.

Ocena z dnia: 19.09.2019
FedEx Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Byłem bardzo mile zaskoczony kiedy moja paczka dotarła uwaga.... po 8 dniach od zamówienia. Informacja na stronie wskazywała nawet 21 dni - pierwszy raz zamawiałem i napewno nie ostatni opis zgodny ze stanem rzeczywistym bez uszkodzeń - paczka bardzo dobrze zabezpieczona.

Ocena z dnia: 18.09.2019
AliExpress Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Jeden z najlepszych kurierów jakich znam, pomimo ze paczka zaadresowana do innej firmy lub na mój adres domowy kurier zawsze przywozi paczkę do mojej drugiej pracy z innym adresem, bardzo kulturalny i pomocny kiedy chciałem sprawdzić czy paczka nie jest uszkodzona nawet pomógł mi otworzyć jej zawartość. Brawo, brawo, brawo!

Ocena z dnia: 18.09.2019
DPD Polska Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Ubezpieczałem samochód u jednego z Agenta PZU, który w ekspresowym tempie wykonał kalkulacje i pomimo, iż była ona droższa niż u konkurencji zostałem poproszony o zaprezentowanie oferty i omówienie jej, po okazaniu agent poinformował mnie, ze oferta jest bardzo zbliżona bez oszukiwania na ofertę drugiej firmy jak to robią niektórzy, zaproponowała mi obniżenie ceny po konsultacji „wyżej” i udało się cena się zmieniła i w w 100% mogę polecić korzystanie z usług w PZU.

Ocena z dnia: 17.09.2019
PZU Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem