Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Xzj0

Dobre dla skóry i środowiska

Ostatnio po raz pierwszy byłam w sklepie tej marki. Na wejściu przywitała mnie uśmiechnięta Pani, która zaproponowała pomoc. Wszystkie produkty były równo poukladane, ceny były widoczne oraz przy każdej zawarty był krótki opis kosmetyku. Zaskoczeniem były dla mnie testery przy każdym produkcie, które wyglądały czysto i schludnie. Pani, która mnie obsłużyła przy kasie zaproponowała założenie karty członkowskiej oraz produkty, które mogłam kupić taniej przy zakupie np. w zestawie. Bardzo polecam tę markę ze względu na poczucie estetyki, aspekty ekologiczne i miłą obsługę.

Szybko nie znaczy dobrze

Niedawno będąc w restauracji McDonald's zamówiłam kanapkę, która miała być spersonalizowana. Niestety mimo miłej obsługi i propozycji dodatków do kanapki otrzymałam ją po około 6 minutach ze składnikiem, którego miało nie być. Kierownik zmiany przeprosił za zaistniałą sytuację oraz wymienił kanapkę na nową. Takie sytuacje generują dłuższy czas oczekiwania co mija się z celem "fastfood" oraz stwarzają zagrożenie ponieważ gdybym zjadła kanapkę z danym składnikiem mogłabym dostać reakcji alergicznej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem