Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_YppW

Strona nie będzie działać, to koniec Zalukaj :-(

Ludzie ta strona nie będzie już działać, materiały były na hoście vshare.io który został zamknięty przez policję, Zalukaj to tylko zbiór linków do materiałów zgromadzonych na serwerze vshare.io. Pewnie sami wiedzieli że vshare wisi na włosku, dlatego ostatnio podnieśli tak bardzo ceny, żeby wycisnąć na koniec ile się da. Szkoda że strona padła, bo Zalukaj było bardzo dobrym zbiorem materiałów :-( niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy.....

Ocena z dnia: 29.02.2020
Zalukaj.tv Kontakt online

Zalukaj padło [*] R.I.P

Zalukaj nie działa bo zamknięto hosta vshare.io, wszystkie ich materiały były i przepadły na tym właśnie serwerze. Może kiedyś wrócą, jak znajdą sobie nowy serwer do współpracy.

Ocena z dnia: 28.02.2020
Zalukaj.tv Kontakt online

Wygląda że to już koniec :-( [*]

https://obcas.pl/zalukaj-com-nie-dziala-gdzie-legalnie-ogladac-filmy-i-seriale/

Ocena z dnia: 28.02.2020
zalukaj.pl Kontakt online

Brak komunikacji, jakichkolwiek wyjaśnień.

Dlaczego nie napiszecie że strona nie będzie działać np. 48 godzin i wszystkie konta VIP zostaną przedłużone o czas trwania awarii. Zamiast tego zlewacie całkowicie ludzi którzy płacą wam za dostęp do strony. Postępując w taki sposób tracicie tylko użytkowników. Nikt więcej nie kupi u was konta VIP.

Ocena z dnia: 27.02.2020
zalukaj.pl Kontakt online

Nie działa opcja logowania

Od wczoraj nie można się zalogować i nic obejrzeć, nazwa użytkownika xenixganero, konto VIP opłacone do 10-ego stycznia. Proszę o jak najszybsze usunięcie usterki.

Ocena z dnia: 02.12.2019
Zalukaj.tv Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem