Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Yz9M

Bardzo sprawna i miła obsluga

Polecam Ten sklep, w którym wszystko jest ma swoim miejscu. Czysto , przyjemnie robi się zakupy a personel staje na wysokości zadania jak czegoś nie można znaleźć. Jeden tylko minus, sprzedawca przy kasie nie zapytał mnie o kartę Rossmann.

Bardzo sprawna i miła obsluga

Lidl Puck. Bardzo miła obsługa. Pytając pracownika o konkretny produkt , wskazał z zaangażowaniem odpowiednią półkę. Przy kasie również bardzo miła j sprawna obsługa. Szybkość skanowania przez kasjerkę towarow adekwatna to pakowanych przeze mnie zakupionych produktów.

Ocena z dnia: 22.09.2019
LIDL Oddział

Obsługa poprawna

Pracownik nie wykazywał za bardzo zainteresowania klientem. W momencie skierowania zapytania o towar mało precyzyjnie odpowiedział i układając dalej towar na półkę nie umożliwił w pełni wybrania odcienia podkładu. Oczekiwanie w kolejce do kasy ok. 4 minuty.

Bardzo sprawna i miła obsluga

Pracownicy restauracji IKEA wykazywali zainterwsowanie klientem. Ubiór jak na standardy restauracji przystało. Byli życzliwi, uśmiechnięci i przekonujący do tego aby zatrzymać się tam na chwilę i zjeść.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem