Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ZHWL

Nie jest to ...

Nie jest to Biedronka najbliższa memu miejscu zamieszkania, aczkolwiek jeżdżę tam zawsze wtedy gdy w moim sklepie brakuje potrzebnych mi produktów. Właśnie wtedy jadę do sklepu na ul. Ułańskiej i za każdym razem znajduję tam to czego szukam. Sądzę więc, że sklep jest dobrze zaopatrzony, a towar stale wykładany na półki przez pracowników. Zauważyłam ostatnio, że był bardzo duży wybór warzyw i owoców, które były świeże. Nie mogę narzekać na obsługę, ponieważ zawsze zostaję miło i szybko obsłużona.

Podczas mojej ostatniej ...

Podczas mojej ostatniej wizyty w sklepie Lidl, byłam bardzo zadowolona, a jednocześnie zaskoczona wysokim poziomem świadczenia usług. Zaskoczona z tego względu, że zwykle do zakupów spożywczych wybieram inną znaną sieć sklepów spożywczych, nie zaglądając do sieci sklepów Lidl. Pierwszym na co nie sposób było nie zwrócić uwagi była czystość i porządek panujący w sklepie. Wszystkie produkty, po które przyszłam, znalazłam na półkach. Sklep był dobrze zaopatrzony i widać, że niedawno zatowarowany. Początkowo miałam trudność ze znalezieniem jednego produktu, tj. wegańskiego mięsa mielonego. Poprosiłam więc o pomoc pracownika sklepu, po czym bez problemu zostałam zaprowadzona do lodówki w której znajdowało się mięso którego szukałam. Oprócz tego dało się zauważyć, że owoce które zakupiłam, okazały się świeże. Pod koniec zakupów, przy kasach zostałam szybko i miło obsłużona. Jestem zadowolona z zakupów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem