Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_a5Vf

Toalety nie sprawne.

29/07/2021 Byłem w restauracji. Nie było możliwości w kiosku wybrania opcji zamówienia na miejscu. W toalecie nie było ręczników papierowych, a suszarki wyłączone ze względów epidemii. Czas oczekiwania normalny. Jedzenie średnie.

fachowa obsługa

Dziś 19/06/2021. Chciałem dokonać zakupu obuwia. Pani ekspedientka zaoferowała mi pomoc. Pomogła mi znaleźć interesujący mnie rozmiar, zaproponowała również impregnację butów. Bardzo dobra obsługa.

Łatwy sposób płatności za przejazdy

Dziś 9/06/2021 rano w tramwaju linii 10 po raz pierwszy skorzystałem z systemu "wejście, wyjście". Bardzo mi się to spodobało, terminale są czyste w łatwo dostępnych miejscach. Komunikaty na wyświetlaczach są jasne i czytelne. Bez problemu skorzystałem z systemu.

Nie było źle, ale mogło by być lepiej

Zamówiłem zestaw Mc royalem,frytkami i colą. Długi czas oczekiwania frytki niedogotowane lub nie świeże, napój coca cola porządku kanapka również.

Dobra obsługa

Tankując samochód na stacji paliw Lotos w Łodzi przy Ul. Gdańskiej 131/133, zwróciłem uwagę na zaangażowanie personelu w obsługę klienta. Pracownik podjazdu z chęcią mi pomógł zaoferował pomoc przy tankowaniu auta oraz zaproponował zakup płynu do spryskiwaczy, który akurat mi się skończył. Udałem się do sklepu stacji by zapłacić i skorzystać z toalety, WC było czyste zadbane. Pracownik-kasjer spytał mnie z którego dystrybutora było tankowane paliwo, zaproponował mi kawę i hot-doga. Całość transakcji przebiegłą sprawnie i w miłej atmosferze.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem