Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_aTJ2

Bardzo polecam tą ...

Bardzo polecam tą cukliernie. Fajna lokalizacja i puszne desery z kawą

często korzystam z ...

często korzystam z usług tej firmy zamówienie dostaje w trakcie godziny. wszystko pyszne i za przyzwoitą cenę

Ocena z dnia: 13.09.2021
Camel infolinia

Jestem zadowolona z ...

Jestem zadowolona z obsługi banku. Pochodzę z Ukrainy, ale 5 lat mieszkam w Polsce, znam język. Ale bardzo było mi miło,że bank oferuje rozmowę z konsultanten w innych jezykach ( rosyjskim i ukraińskim). Dzięki tej opcji, wielka ilość cudzoziemców będzie mogła porozumieć się w ojczystym języku i szybczej i skuteczniej załatwić ten czy inny problem.

Ocena z dnia: 13.09.2021
BNP Paribas infolinia

Fanaberia kawiarnia/ resturacja ...

Fanaberia kawiarnia/ restauracja , która znajduje się w centrum Bydgoszczy. Schowana od miejskiego hałasu między starych kamienic, kawiarnia zawsze ma stały napływ klientów. Lokal - czysto, cisza przyjemna muzyka, jest WI FI ( dla mnie to jest dużym plusem, tak jak lubię pracować online w kawiarniach). Również są stoliki na zewnątrz. Personel - szybka obsługa, kelnerzy są mili i na miejscu. Menu - jak dla mnie mały wybór herbat, i słodkiego a tak wszystko ok. Ceny średnie po miascie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem