Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_aeBm

Nie kupować

Czy ktos zauważył, ze cena codziennie wzrasta? Pare dni temu było 3.89 za dzień, potem 4.04, a dzisiaj 4.27. Zalukaj dogorywa, wiec próbują wydusić z naiwnych ostatnie grosze. Filmy nie sa aktualizowane od ponad miesiąca, po usterce wiele z nich nie działa, konto VIP jest dodawane po tygodniu od wplaty lub wcale. To koniec tej strony. Szkoda, bo była świetna. Ale tak długo jak beda mieli ceny z kosmosu (Netflix jest dwa razy tańszy), nie wspominając o CDA, to ludzie beda odchodzić. Odkąd serwis padł, nie ma szans na naprawe zalukaj - wiec przywrócili te pare filmów i doja klientów. Cena wzrasta codziennie, wiec czekam az dojdą do 30zl na dzień .

Ocena z dnia: 30.03.2020
Zalukaj.tv Inna forma kontaktu

Nie placic!

UWAGA! Na razie nie warto wykupować konta VIP, dopóki zalukaj nie działa. Nie działa na pewno: a) nowości nie sa aktualizowane od miesiąca, czyli od kiedy mieli przerwę techniczna, b) nawet po wykupieniu konta VIP nie zmienia sie status konta, c) cena rośnie w astronomicznym tempie, a kilkudniowa przerwa techniczna nie została dodana do konta, jak to mialo miejsce wcześniej Zalukaj zostało uruchomione, ale wciąż nie działa jak powinno. Ostatnie filmy dodano miesiąc temu (!) i dopóki wciąż nie ma nowych, a wiele starszych filmów wciąż nie działa, nie warto płacić za VIP. Tym bardziej, ze po wykupieniu VIP i tak tego nie aktualizuja i wciąż jada na "darmowe konto". Za zalukaj place od wielu, wielu lat, niezależnie od ceny (nie znoszę CDA), ale teraz nawet ja sie poddałam. Dopóki nie naprawia serweru to szkoda nerwów.

Ocena z dnia: 22.03.2020
Zalukaj.tv Oddział

Zalukaj juz nie ma

I nie bedzie! Nie rozumiecie? Wy ty sie kłócicie o pare dni z konta vip, a oni stronę całkowicie zamknęli. Jeszcze nie mieli tak długo przerwy technicznej - zabrali wasze bitcoiny i cześć. Zaczelabym sie szykować do zmiany na dziadowskie CDA (ich baza w porównaniu z zalukaj to żart), tudzież beznadziejnego Netflixa. Chyba, ze ktos chce każdorazowo placic za wypożyczenie filmu (lub odcinka) z Apple TV. A tak zostają wam tylko angielskie strony.

Ocena z dnia: 29.02.2020
Zalukaj.tv Oddział

Gdzie jest zalukaj?

Obawiam sie, ze to koniec strony - tak długiej przerwy nigdy jeszcze nie mieli. Wole bulic tutaj niz przerzucić sie na cda (kto zna ich bazę, wie, ze nie maja polowy filmów z zalukaj). A dla odgrażających sie, ze zamienia zalukaj na Netflixa. Serio? Obczaicie ofertę netlixa - a właściwie brak oferty, bo oglądacie to co oni wyprodukują, a produkuja. Apple TV? To wypożyczalnia internetowa - oprócz abonamentu, płacisz jeszcze każdorazowo aby obejrzeć film czy odcinek serialu (!). Ten dział obsługi klientów VIP to jedna wielka ściema. Naprawdę ktos uwierzyl, ze wypisują te bzdury o sadzie? To ktos kto sieje zamęt. Problem w tym, ze z zalukaj nie można sie skontaktować od wielu miesięcy (wiem, bo próbowałam), a teraz byc moze definitywnie zamknęli stronę. A wy sie przejmujecie dwoma dniami z konta VIP.

Ocena z dnia: 28.02.2020
Zalukaj.tv Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem