Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_dO1S

Dobrze zaopatrzona, czysta ...

Dobrze zaopatrzona, czysta apteka. Produkty dobrze widoczne, porządek na półkach, czysta podłoga, czyste gabloty. Personel pomocny, życzliwy i kompetentny. Obsługująca mnie farmaceutka poświęciła dużo czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na moje pytania w kwestii interesującej mnie dolegliwości, przez cały czas była uprzejma, kulturalna i pozytywnie nastawiona, Zostałem przywitany i pożegnany przez obie, obecne wtedy pracownice apteki.

Pozytywne wrażenie sprawiają ...

Pozytywne wrażenie sprawiają pracownicy, którzy bez problemu i z życzliwością udzielają odpowiedzi na temat lokalizacji konkretnych produktów. Dostępność asortymentu oceniam na dobrą, jednak niektóre działy wymagają poprawy. Największe braki w produktach widoczne w zielonej lodówce, braki w żywności świeżej (warzywa i owoce) oraz stosunkowo mała ilość wypieków. Mimo pozytywnie działającego zapachu z pieców nie da się nie zauważyć ogólnego brudu na podłogach a także na niektórych półkach. Podczas ostatniej wizyty, mimo kolejki czynna była jedynie jedna kasa z obsługą a dwie z trzech samoobsługowych kas były nieczynne (sytuacja powtarzająca się w tej lokalizacji). Bałagan przy lodówkach wśród produktów umieszczonych na paletach sprawia, iż trudno powiązać produkt z ceną i utrudnia szybkie odnalezienie konkretnego produktu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem