Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_dt9K

Doradca na 5

W biurze pytałam o wszystkie dostępne wycieczki do Grecji. Pani wydrukowała mi najlepsze oferty, porównała je i pomogła wybrać najlepszą. Mam dobre wrażenia po wizycie w biurze Tui, było warto właśnie do niego się zgłosić.

Najlepsze kino w mieście

Kino w tej galerii handlowej jest najlepszym w Bydgoszczy. Zawsze czysto, schludnie przygotowane sale kinowe. Obsługa również dobrze przeszkolona i pomocna. Nigdy jeszcze nie zawiodłam się na tym kinie, polecam !

Pozytywne zaskoczenie

Pierwszy raz byłam osobiście po poradę w ING Bank Śląski przy ul. Skarżyńskiego. Pozytywnie zaskoczyła mnie obsługa, byłam pod wrażeniem kompetencji i życzliwości. Szybko usunięto mój problem z kontem bankowym, a Pani zaoferowała usługę bankową, którą teraz rozważam. Takich ludzi potrzeba!

Bardzo dobrze.

Jestem zadowolona z ubezpieczeń w firmie PZU. Osoby, które w niej pracują są dobrze przeszkolone i posiadają dostateczną wiedzę. Pracownik chętnie odpowiada na pytania, nie ucieka od czasami długich wyjaśnień- co się ceni.

Ocena z dnia: 04.03.2020
PZU Inna forma kontaktu

Pomocny sprzedawca

Będąc 29.02.2020 r. w sklepie ,,Żabka" poprosiłam o pomoc sprzedawcę. Nie mogłam znaleźć produktu. Ekspedientka zaprowadziła mnie do regału z mlekiem. Była bardzo uprzejma i gotowa na inny pomocny gest,.

Ocena z dnia: 29.02.2020
Żabka Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem