Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_eVKq

Szybka obsługa, szybkie odejście

Wchodząc do sklepu żaden z pracowników nie wyraził zainteresowania klientem. Po kilku minutach konieczne stało się szukanie pomocy na własną rękę. Po zapytaniu o odpowiedni podkład do skóry mieszanej, pracownik pokazał kilka firm, jednocześnie nie podając testerów ani próbek. Po wskazaniu odpowiednich półek bardzo szybko się ulotnił wracając do poprzedniej pracy. Po odnalezieniu interesującego mnie produktu, byłam zmuszona po raz kolejny szukać kogoś na terenie sklepu, by dobrać odpowiedni puder.

Obsługa na najwyższym poziomie

Po wejściu do sklepu pracownik odrazu nawiązał kontakt wzrokowy oraz zapytał czy może w czymś pomóc. Uwzględniając moje potrzeby, zaproponował odpowiedni model oraz rozmiar obuwia, który spełniał moje oczekiwania. Pracownik zasugerował, aby dobrać do zestawu środek impregnujący oraz odpowiedni model torebki. Podczas rozmowy był miły i uśmiechnięty, nie był natarczywy. Na sklepie unosił się bardzo miły zapach, a muzyka nie była zbyt głośna. Jedyny problem stwarzał towar, który nie został rozłożony przez pracowników, przez co utrudniał poruszanie się między regałami.

Ocena z dnia: 13.05.2020
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem