Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_eZpi

Dobrze zaopatrzony Lidl

Sklep jest bardzo duży. Zawsze znajdę tam to co potrzebuję. Tylko raz zdarzyło mi się znaleźć brokuły z owadami wewnątrz, ale to nie wina samego sklepu. Duży wybór i szybkie zakupy nawet przy kolejkach.

Najlepszy sklep z bielizną w Poznaniu!

Obsługa na najwyższym poziomie. Brafitterka po pobraniu miary bezbłędnie wybiera właściwy rozmiar, co sprawia, że wszystko wygląda perfekcyjnie i trudno się zdecydować na jeden biustonosz. Produkty mają wysoką jakość i nawet po długim użytkowaniu nie niszczą się. W sklepie jest czysto i przestronnie.

Duży wybór i miła obsługa

Sklep jest bardzo duży, a towar nie jest pościskany, co sprawia, że wszystko łatwo znaleźć. Atmosfera sprawia, że czuję się tam swobodnie. W poszukiwaniu książki chętnie pomagają pracownicy i starają się doradzać w wyborze swoją wiedzą.

Bardzo przeciętna Biedronka

Sklep nie wyróżnia się niczym na tle innych Biedronek. W sklepie występuje dość ubogi wybór towarów. Zdarzają się nieświeże warzywa. Obsługa zwykle jest miła.

Miła obsługa

Sałatki jak i inne dania zawsze świeże i smaczne. Bez problemu można wymienić składniki pod swój gust. Zarówno sałatki na miejscu i na wynos nie różnią się jakością. Panie chętnie odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące dań.

Bardzo miła i pomocna obsługa

Pani obsługująca od razu była chcetna do pomocy, szukała brakującego rozmiaru. Próbowała doradzić jak tylko mogła i poinformowała o najkorzystniejszej ofercie na szukane przez nas akcesoria do włosów. Po podaniu bajki, którą najbardziej lubi dziecko pokazała maskotki i bańki z jej bohaterami, co sprawiło radość dziecku. W sklepie było czysto, a towar został porozkładany równomiernie.

Zawsze udane zakupy

Sklep dobrze zatowarowany, bez luk. Łatwo się w nim odnaleźć, chociaż w kabinach przebieralni było trochę brudno. Obsługa bardzo pomocna, a kasowanie odbywa się szybko i bez większych przerw. W przypadku kolejki prawie natychmiast pojawia się drugi kasjer.

Pozostawia wiele do życzenia

W sklepie zwykle panuje mały lub większy bałagan. Na dziale z warzywami i owocami produkty można natrafić na nieświeże produkty. Przez swoje położenie ruch w nim jest dość duży co skutkuje ogromnymi kolejkami do kasy (zwykle tylko jedna jest otwarta).

Najwyższa jakość obsługi

Najchętniej odwiedzana przeze mnie apteka. Farmaceuci są życzliwi i chętni do pomocy. Zawsze uzyskuję tam wyczerpujące informacje na temat zakupywanych leków oraz suplementów jak i ich działania. Gdy nie mają czegoś na stanie starają się jak najszybciej sprowadzić dany lek na zamówienie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem