Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ebQR

Fryzjerzy z pasją i doświadczeniem

Specjalista to ktoś kto nie tylko kocha i potrafi wykonywać swój zawód, ale także ktoś, kto potrafi się dzielić swoją wiedzą z innymi. Tak właśnie jest w tym salonie fryzjerskim. Porady, kompleksowa usługa a nawet pomoc w nietypowych sytuacjach, zawsze z uśmiechem, aż chce się tam wracać. Jeśli chcecie zadbać o swoje włosy a przy okazji miło spędzić czas, to właśnie jest miejsce dla Was. Polecam serdecznie.

Rodzinnie daleko od domu...

Dla jednych delegacja to przyjemność, dla innych - przykry obowiązek. To jak się będziemy czuć daleko od domu zależy w dużej mierze od miejsca, w którym się znajdziemy. W Hotelu Titanic zostałam przyjęta jak przyjaciel. Na każdym szczeblu obsługi czułam że jestem ważna i moje potrzeby w pełni zostały spełnione. Do tego pyszne posiłki. Czego można chcieć więcej? Choć spędziłam tam ponad miesiąc, to dzięki przyjaznej atmosferze rozłąka z rodziną nie była aż tak uciążliwa.

Zawsze miła atmosfera

Idąc do tej restauracji pierwszy raz nie spodziewałam się, że zostanę jej stałą bywalczynią. Wiadomo - w restauracji najważniejsze jest jedzenie, ale to obsługa powoduje, że aż chce się tam być. Zawsze sympatyczni i uśmiechnięci ludzie, którzy lubią swoją pracę - a to tylko kolejny plus by się tam wybrać i miło spędzić czas. Wisienką na torcie jest także obsługa na dowóz - równie mili i sympatyczni kierowcy, dzięki którym posiłek trafia jeszcze gorący pod same drzwi.

Obsługa na najwyższym poziomie

Kiedy potrzebuję się zrelaksować zawsze idę do tego salonu. Witają mnie uśmiechnięte, radosne dziewczyny, które chętnie doradzą i pomogą w wyborze. Tutaj czuję się jak wyjątkowy gość a nie zwykły klient. Jeszcze nigdy nie zauważyłam, żeby nie znalazły dla mnie lub dla innych odwiedzających czasu. Mają sporą wiedzę, którą chętnie się dzielą.

Najlepsza obsługa z jaką się spotkałam!

Kiedy kupuję biżuterię przez internet korzystam tylko z jednej, sprawdzonej strony. Obsługa zawsze odpisuje na maile, a kiedy miałam problem ze złożeniem zamówienia przemiły Pan przez pół godziny tłumaczył mi przez telefon, jak sobie poradzić. Miałam już kilkakrotnie okazję dzwonić i wysyłać maile i się nigdy nie rozczarowałam. Odpowiedzi są rzetelne i zrozumiałe, pomoc w wyborze produktu a także innych opcji. Polecam wszystkim!

Doskonała obsługa

Nie spodziewałam się że tak duży sklep może tak dbać o klienta. Kupuję tu od wielu lat i zawsze kiedy mam pytanie lub problem - zawsze otrzymuję szybką i wyczerpującą odpowiedź. Tak się przywiązuje klienta, który nie chce iść nigdzie więcej.

Ocena z dnia: 06.12.2018
ZooArt Oddział

Jak zawsze sympatycznie

Każda wizyta w tej restauracji to prawdziwa przyjemność - nie tylko kulinarna. Pracują tu bardzo sympatyczne, uśmiechnięte i otwarte osoby, z którymi można pożartować i porozmawiać. Mam wrażenie, że pracują tutaj bo chcą, bo to lubią i to zdecydowanie działa na plus.

Doskonała i uśmiechnięta obsługa

Potrzebujecie pomocy? Chcecie by ktoś profesjonalnie i z uśmiechem Wam doradził? Zróbcie to co ja i udajcie się do Drogerii Hebe. Zawsze wychodzę z doskonale dobranymi produktami, na dodatek korzystam z promocji o których chętnie informują konsultantki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem