Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ep50

Dobry Internet

Skorzystałem z oferty na Internet 400 Mb/s i jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Minus za prędkość wysyłania, ale z pewnością ta lokalna firma jest dużo lepszym wyborem niż większe firmy. Polecam.

Długi czas oczekiwania

Niestety mimo udzielonej pomocy oceniam na 3 z powodu długiego czasu oczekiwania.

Miła obsługa

Postanowiłem skorzystać z oferty tk chopin. Pojawiłem się w biurze w sobotę, gdyż ten termin mi najbardziej pasował. Kolejki nie było, po pobraniu numerka czekałem jakieś pięć minut. Pani z obsługi była miła i pomocna: przedstawiła mi ofertę, pomogła wybrać pakiet telewizyjny i prędkość internetu. Dodatkowo zaproponowała testowanie telewizji online przez dwa miesiące za darmo i antywirusa. Podpisanie umowy trwało chwilę, a technik został umówiony w szybkim terminie. Kiedy mam już podłączone usługi to jestem zadowolony z wyboru. Wszystko działa prawidłowo i mam swoje ulubione kanały telewizyjne. Rodzina tez jest zadowolona, szczególnie dzieciaki z opcji multiroom w swoim pokoju.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem