Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_f4dE

Konkretne informacje

Czas oczekiwania na połączenie się z Biurem Obsługi Interesanta w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu był naprawdę krótki. Pani udzieliła mi konkretnych informacji. Sprawiała wrażenie miłej osoby, która nie pracuje tam za karę.

Ocena z dnia: 12.06.2019
Sąd Rejonowy Infolinia

Kiepska obsługa

Pracownik banku, który nie zna dokładnej wysokości kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i źle podaje klientowi wysokość kwoty jaką może wpłacić na rachunek w wyniku czego klient traci pieniądze. Słaba sytuacja.

Krótki czas oczekiwania

Krótki czas oczekiwania w kolejce oraz system biletowy, który sporo ułatwia sprawia, że jeszcze nie raz odwiedzę tą Placówkę. Sprawna i profesjonalna obsługa, która nie wciska mi nic na siłę. Super jak najbardziej polecam.

Szybka reakcja ze strony pracowników

Pracownicy zwracają uwagę na każdego klienta wchodzącego do Oddziału. Szybka i sprawna obsługa dzięki czemu nie czekamy godzinami aż ktoś zwróci na nas uwagę. Jestem zadowolona z wizyty w tym oddziale.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem