Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_fbNR

Szybka i miła ...

Szybka i miła obsługa. Pomoc udzielona od ręki. Polecam!

Dużo świeżych produktów ...

Dużo świeżych produktów w rozsądnej cenie. Można kupić bardzo dużo rzeczy zarówno spożywczych jak i elektronicznych. Szybka i miła obsługa.

Bardzo dobre zakupy ...

Bardzo dobre zakupy w sklepie, gdzie można znaleźć wszystko. Wszystkie produkty świeże i smaczne. Duży plus to kasy samoobsługowe oraz świeże pieczywo.

Super wybór produktów, ...

Super wybór produktów, przemiła obsługa, dobre ceny. Zakupy zrobione w miłej atmosferze!

Wszystkie produkty znajdowały ...

Wszystkie produkty znajdowały się w sklepie, nie było większego problemu by szybko i bezgotówkowo zrobić zakupy. Obsługa miła i pomocna. Jedyny minus to brak hot dogów

Kompetencja farmaceutów pracujących ...

Kompetencja farmaceutów pracujących w tej aptece jest na bardzo wysokim poziomie. Miła Pani z uśmiechem na ustach pomogła mi wybrać odpowiedni lek na moją dolegliwość oraz skrupulatnie wytłumaczyła jak go stosować. Apteka czysta i zadbana. Wszystkie leki są praktycznie dostępna do zakupu ( ewentualnie do zamówienia max. 2 dni). Zakupy odbyły się bez kolejki.

Zakupy w biedronce ...

Zakupy w biedronce przebiegły bez większych przeszkód. Wszystkie produkty były estetycznie ułożone na swoim miejscu przez co sklep wyglądał na zadbany. Obsługa bardzo pomocna ( szczególnie przy kasach samoobsługowych, które czasem są problematyczne). Jedyny minus zakupów to długi czas oczekiwania w kolejce.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem