Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_gRrT

Super obsługa, duży wybór produktów

W sklepie zawsze czysto, towar poukładany elegancko, a obsługa zawsze pomocna, miła i uśmiechnięta. zawsze gdy mam jakieś wątpliwości, panie doradza mi tak, że je rozwieją. Z przyjemnością wracam tam na zakupy !

Duży plus za niskie ceny

Jestem częstym klientem ten apteki. Niestety oprócz dobrych cen w stosunku do innych, to obsługa nigdy nie potrafi pomóc w doborze leku bez recepty. Zawsze gdy przyjdę spytać o poradę to na miejscu czytają ulotki i dopiero wtedy po przeczytaniu proszę mnie o decyzję. W innych aptekach farmaceuci niosą chętnie pomoc, a tu zawsze mam wrażenie, że się dopiero wszystkiego uczą. Po konkretny lek polecam, jednak po poradę i dobór nie do końca.

Rewelacyjnie.

Polecam w 100% super rabaty przy byciu stałym klientem.

Ocena z dnia: 21.02.2020
Aviva Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Polecam w 100% nigdy nie robili problemów z wypłata odszkodowania.

Ocena z dnia: 21.02.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Ok.

Firma nie zawsze wypłaca odszkodowanie.

Ocena z dnia: 21.02.2020
AXA Inna forma kontaktu

Ok.

Moim zdaniem przereklamowane. Nic ciekawego w ofercie, która i tak jest droga.

Ocena z dnia: 21.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

W sklepie bardzo ciasno, ciężko dostać się do ubrań

Miałam okazję w ten weekend być w tym sklepie i tak szybko jak weszłam - tak szybko wyszłam. Do zakupów zniechęcił mnie brak miejsca na poruszanie się po sklepie. W sklepie tak dużo towaru, że nie można było przejść z jednego miejsca na drugie żeby swobodnie spojrzeć na ubranie. Trzeba było przeciskać się między ludźmi a towarem. Nie mam ochoty tak ponownie wracać...

Lokal średni, pizza nie niczym nie zachwyca

Normalna pizzeria niczym się nie wyróżniająca. Obsługa, raz miła a raz taka, że nie chce się tam wracać. W lokalu niezbyt czysto. Ceny porównywalne do innych pizzeri, jednak jakość dużo gorsza.

Bardzo miła obsługa!

Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Zawsze czysto, towar sensownie poukładany na półkach, a obsługa zawsze chętna do pomocy. Na minus - duże kolejki w weekendy, ale to chyba wszędzie w galeriach.

Bardzo duży asortyment ! Obsługa pomocna.

Sklep bardzo czysty, ceny zawsze w parze z towarem. W sklepie wyjątkowo dużo towaru, którego nie ma w innych placówkach. Obsługa pomocna. Polecam !

Sklep uwielbiam, ale obsługa nie miła

Mój ulubiony sklep w centrum Katowic. Nigdy nie wyjadę z niego z pustyni rękami, ceny mega niskie, wybór produktów bardzo duży. W samym sklepie jednak spory bałagan, a obsługa zarówno na kasie jak i w samym sklepie strasznie ponura.

Miło i przytulnie

Kilka razy byłam w lokalu bo zazwyczaj zamawiam z dostawą do domu, ale muszę przyznać, że na miejscu lepiej smakuje ;) klimat całkiem przytulny a obsługa bardzo miła. W lokalu bardzo czysto. Polecam

Duży wybór asortymentu, obsługa fatalna

Sklep super, towar dobrze porozkładany na półkach, łatwo wszystko znaleźć, jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Prosząc Panią o pomoc w wyborze farby na działkę- otrzymałam zdawkową odpowiedź " tu są olejne, tu są akrylowe" , a jej mina mówiła "daj mi świetiy spokój, przeszkadzasz mi"... Pracownicy nie chętni do pomocy, na wielu działach spotkałam się z podbną sytuacją. Jak mam jechać do tego sklepu i wiem, że będę musiała prosić kogoś z obsługi o pomoc, to odechciewa mi się tam jechać.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Świetnie.

Świetnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem