Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_hZid

Ślimak szybciej by obsłużył

Kolejna kielecka Gama na pierwszy rzut oka wygląda schludnie i czysto. Zagłębiając się w sklep można jednak dojrzeć uchybienia takie jak brudna podłoga lub kurz. Zapach na sklepie jest zwykły, do zaakceptowania. Odległość między półkami jest dość szeroka, dlatego nie ma problemu z przejazdem wózkiem. Wybór asortymentu jest średni. Na minus zaliczę obsługę klienta która jest bardzo powolna.

Lepszy chłodek niż smrodek

Po przekroczeniu sklepu monopolowego Gama pierwszym co rzuca się w oczy a raczej w nozdrza jest zapach stęchlizny. Przez cały pobyt na zakupach do mojego nosa dochodził nieprzyjemny zapach starej, brudnej ścierki. Kolejną rzeczą którą zaliczę na minus jest mały wybór produktów i powolna obsługa klienta przy kasach. Jeżeli chodzi o plus to mogę wymienić tylko ceny i w miarę szerokie przejścia między regałami.

Obsługa na najwyższym poziomie

Salon Jubitom w Galerii Echo cechuje profesjonalne podejście do klienta. Pierwszym co rzuca się w oczy po wejściu do Jubitomu jest czystość. Wszystkie gabloty są wyczyszczone, na ladach nie ma smug i odbitych palców. Obsługa klienta jest najwyższym poziomie a schludnie ubrani i uśmiechnięci doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Polecam ten salon.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem