Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_i5LQ

Bardzo dobra obsługa

Na placu podchodzi pracownik i oferuje pomoc w zatankowaniu, w środku bardzo miłe panie zawsze pomocne i uśmiechnięte.

Wygoda i bliskość

Usługi Inpostu stają się coraz lepsze. Paczkomaty to idealne rozwiązanie dla osób takich, jak ja, czyli mających mało czasu w ciągu dnia. A już możliwość nadania przesyłki w paczkomacie powoduje, że wizyty na mojej znielubianej poczcie mogłem ograniczyć do niezbędnego minimum, czyli do odbierania przesyłek poleconych ZPO. Jak paczka - to tylko Inpostem!

Ocena z dnia: 29.06.2021
InPost Oddział

Wspinają się na wyżyny

Serwis Allegro, zwany przez złośliwych "Alledrogo" stał się najwygodniejszym, najszybszym i najprzyjaźniejszym w obsłudze pasażem handlowym. Korzystam dużo i wprowadzane przez Allegro dodatkowe usługi - Smart i raty 0% powodują, że coraz rzadziej zachodzę do tradycyjnych sklepów. I nie ma co się bać o ew. problemy. Ostatnio zakupiony produkt okazał się niedziałający - wymiana trwała 3 dni. Bez żadnych problemów. A koszt - dokładnie taki sam, jak przy zakupie w stacjonarnym sklepie.

Ocena z dnia: 29.06.2021
Allegro.pl Oddział

Pomieszanie komuny ze współczesną korporacją

Miałem ostatnio okazję kilkukrotnie skorzystać z usług PKP Intercity. Patrząc przez pryzmat produktu flagowego, czyli Pendolino, wszystko wygląda świetnie. Nowoczesność, wygoda, komfort, szybkość, czystość i miła obsługa. Ale wystarczy zejść oczko niżej, do takiego "zwykłego Icka" i już zaczynają się problemy - niezbyt czysto, niezbyt punktualnie, niezbyt komfortowo i niezbyt miło. A po ostatniej przejażdżce TLK słowo "niezbyt" należy podmienić na słowo "mało". Do osób zarządzających - zróbcie coś, żeby panie w kasach były miłe...

Ocena z dnia: 29.06.2021
PKP Intercity Oddział

Lekarze na 6+, administracja "ledwie" 5

Kilkukrotnie już korzystałem z usług tej placówki i byłem u kilku lekarzy - wszyscy pełni empatii, fachowi i cierpliwi. Podobnie w gabinecie zabiegowym - miła atmosfera, szybka i fachowa obsługa. W recepcji stosunkowo młody personel, który momentami sprawia wrażenie, jakby jeszcze nabierał doświadczenia w kontaktach z pacjentami. Sporą niedogodnością jest konieczność oczekiwania w czasami kilkuosobowych kolejkach do rejestracji, w których trzeba stać. Dla starszych i schorowanych osób jest to z pewnością duże utrudnienie. Mnie ratuje korzystanie z aplikacji, ale jak wiadomo starsi ludzie niekoniecznie mogą opanować obsługę tych nowoczesnych rozwiązań.

Dobrze, ale może być lepiej

Lekarze bardzo mili, profesjonalni i empatyczni. Organizacja obsługi pacjentów na dość dobrym poziomie, ale praca recepcji pozostawia nieco do życzenia: konieczność oczekiwania na stojąco w kolejce może dla niektórych chorych być problematyczna. Za kontuarem stosunkowo młoda ekipa, która czasami zachowuje się, jakby miała do czynienia nie z pacjentami, a z intruzami.

Nieintuicyjna, niski poziom uczestników, sprzyja oszustom.

Nie mam najlepszej opinii, chociaż korzystam z braku innej, lepszej opcji. Po wrzuceniu ogłoszenia na OLX od razu zacząłem dostawać mnóstwo spamu i niechcianych telefonów. Kilka razy próbowano mnie już oszukać (ja panu przeleję a pan wyśle). Generalnie nie polecam.

Ocena z dnia: 02.04.2021

Świetna obsługa, duży wybór produktów i konkurencyjne ceny.

Wcześniej sieć znana jako iperfumy. Świetny wybór zarówno tych najbardziej znanych (i najdroższych) jak też bardziej popularnych kosmetyków. Znakomita, fachowo przygotowana obsługa. Połączenie wygody zakupów internetowych ze sklepem stacjonarnym.

Ocena z dnia: 02.04.2021

Miła atmosfera , niskie ceny i brak tłumów

Polecam ten dyskont. W środku miła atmosfera, brak znanych z innych sklepów tłumów i przepychanek. Ceny naprawdę czasami powalające, zaś obsługa na najwyższym poziomie.

Doskonała obsługa i przemiła atmosfera

Regularnie korzystam z usług tego salonu. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Zawsze w terminie, zawsze w miłej atmosferze i bardzo fachowo.

Średnio

Umówiłem się telefonicznie na drobną czynność. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że wprawdzie dość szybko wszystko zostało w aucie wykonane, ale pan z obsługi zapomniał mnie o tym poinformować i spędziłem niepotrzebnie ok. 15 minut sądząc, że jeszcze coś trzeba w aucie sprawdzić. Dość mały sklep.

Cudowna obsługa, choć trochę ciasne wnętrze

To taki sklep osiedlowy, do którego chce się chodzić na zakupy. Obsługa zawsze przemiła, wita uśmiechem i zawsze nawiąże jakiś choćby kilkuwyrazowy kontakt z klientami. Nie raz zdarzy się jakiś drobny gratis dla kupującego. Panie sprzedawczynie zawsze chętnie doradzą i nie wciskają marketingowego kitu.

Świetne miejsce na zakupy

Korzystam ze tego sklepu podczas wizyt u moich rodziców. Zawsze jestem mile zaskoczony - szerokim wyborem od najtańszych po popularne do nawet luksusowych produktów,. Obsługa zawsze miła i pomocna, szybko reagująca na to, co dzieje się w sklepie.

Świetna obsługa, intuicyjny sklep i błyskawiczna realizacja

Bez porównania lepiej od tradycyjnych, stacjonarnych sklepów dla właścicieli zwierzaków. Bogata oferta i konkurencyjne ceny. Mega szybka realizacja - mieskzańcy Gdańska mogą liczyć na dostawę nawet tego samego dnia!

Bardzo szeroki asortyment, kilka szczegółów do dopracowania

Sklep świetnie zaopatrzony i cenowo bardzo konkurencyjny z innymi podobnymi. Zmieniłbym trochę opis alejek - tabliczki są małe i niezbyt czytelne oraz skierowane prostopadle do głównej alejki. Przydałyby się numery alejek oraz większe plansze również w poprzek alejek - czytelne dla klientów poruszających się nie tylko wzdłuż, ale i w poprzek sklepu.

Świetne miejsce do trzymania zbędnych "przydasiów"

Pomysł na magazyn dla tych, którzy nie mieszczą się już w swoich piwnicach a o garażu mogą jedynie pomarzyć. Dostęp 24h/7 wygodnie, schludnie. Sam proces wynajmowania nie zajął więcej niż 15 min. Potem już tylko korzystać i płacić - stosunkowo niewielkie miesięczne kwoty. Przemile panie z obsługi uśmiechają się chętnie, choć kontakt z nimi niezbędny jest wyłącznie przy zawieraniu umowy - później wszystko dzieje się samoobsługowo.

Znakomite miejsce do gry w bilard i nie tylko

Znam ten klub od czasów jego powstania i z podziwem obserwuję, jak się rozwija. Od mało imponującego miejsca, z roku na rok, z miesiąca na miesiąc coś przybywa i teraz jest to bodajże najlepszy klub bilardowy w Trójmieście. Dużo stołów, dobrze zaopatrzony barek, miejsce do palenia. Do tego właściciel chętnie organizuje różnorodne turnieje i gry (nie tylko bilardowe). Wszystkich spragnionych dobrej rozrywki zachęcam do odwiedzenia, ale trzeba pamiętać o rezerwacji stołu, bo chętnych mnóstwo. Zwłaszcza na weekend.

Wygoda i nowoczesność

Ogromną zaletą gdańskiego lotniska jest jego nowoczesność. Rozwiązania, które w wielu innych portach lotniczych na świecie nie mogą być wprowadzane, lub są implementowane do zastanej, często wieloletniej infrastruktury, u nas są wybudowane od podstaw. Czysto, przestronnie i - gdzie trzeba - kameralnie. Na miejscu wszystkie niezbędne usługi i sklepy. Oczekiwanie na odlot może być naprawdę przyjemne.

Miło i profesjonalnie

Firma prowadzona przez małżeństwo: on jest optykiem, ona okulistką. Oboje są przesympatyczni i bardzo pomocni. Pani doktor skrupulatnie i cierpliwie bada i diagnozuje, doradzając możliwe rozwiązania. Pan optyk fachowo i z wyczuciem potrzeb klienta doradza dobór odpowiednich soczewek i oprawek. Wszystko w przemiłej atmosferze, w świetnie wyposażonym gabinecie.

Dramatycznie źle

Wszedłem do placówki i... nic. Nikt się mną nie zainteresował pomimo, że dokładnie na wprost wejścia siedziało dwoje pracowników. Ale oni byli zajęci rozmową między sobą - to była prywatna rozmowa. Niestety słyszałem mimowolnie każde słowo... A ja przyszedłem założyć konto. Nie doczekałem się na zauważenie mnie, więc sam musiałem zwrócić się do pracownika, który nonszalancko wskazał na koleżankę. A ta niechętnie, ale zmusiła się, żeby mnie obsłużyć. W SPOŁEM w latach 70 bywało lepiej...

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem