Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_iY6X

W tym sklepie ...

W tym sklepie zakupy robię minimum 3 razy w miesiącu. W związku z godzinami mojej pracy, w Kauflandzie bywam w godzinach wieczornych. Za każdym razem w tych godzinach brakuje już warzyw, większości owoców, co stanowi dla mnie utrudnienie... Plusem jest to, że nigdy nie stałam w kolejce do kasy dłużej niż 5 minut. Panie pracujące na kasie są zawsze uprzejme. Przypominają o karcie, na której zbierają się punkty rabatowe. Miły dla oka jest porządek panujący na całym obszarze sklepu.

Kilka razy korzystałam ...

Kilka razy korzystałam z usług tej stacji. Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona obsługą Za każdym razem kiedy podjeżdżałam zatankować samochód, od razu wychodził pracownik stacji proponując pomoc przy tankowaniu. Obsługa przy kasie wita zawsze z uśmiechem proponując aktualne rabaty bądź promocje. Miejsce to kojarzy mi się z zapachem świeżo mielonej kawy i ogólnym porządkiem . polecam to miejsce :-)

Często bywam w ...

Często bywam w tym sklepie. Ogólnie panuje w nim chaos( spowodowany zbyt małą ilością pracowników lub złą organizacją pracy). Często brakuje produktów na półkach, zdarzają się produkty przeterminowane.

Bardzo miła obsługa, ...

Bardzo miła obsługa, za każdym razem otrzymuję informację na temat aktualnych promocji. Owoce oraz warzywa zawsze są świeże. Dodatkowym atutem sklepu jest zatowarowanie - półki są uzupełniane na bieżąco - dzięki temu klient ma pewność, że wybierając się do tego sklepu na zakupy, otrzyma to czego potrzebuje

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem